;

Elektro Hafla ❈ [fjúžn]

15. ročník festivalu [fjúžn]

Tickets for Elektro Hafla ❈ [fjúžn].

Viac informácii nájdete na evente na Facebooku.

Hostia: Charmsove deti | Gonsofus | Mira Tus Manos | DJ Džbán

V Novej Cvernovke sa v piatok 25. septembra uskutoční predposledné podujatie 15. ročníka festivalu [fjúžn], tentokrát v spojení s Elektro Haflou, prvou bratislavskou party zameranou na bohatý svet klubovej hudby blízkeho východu, orientu a tanečnej world-music.

Akcia bude prebiehať v Skrytom bare Novej Cvernovky a v Parku de Palma (ak bude pekné počasie).

Počet návštevníkov je limitovaný.

Odoslaním prihlasovacieho formuláru nám dávate súhlas s použitím vami uvedených údajov. Od 25. mája 2018 vstúpilo do platnosti nové nariadenie Európskej únie, ktoré upravuje ochranu osobných údajov (GDPR). Na ich základe je potrebné, aby ste vyjadrili súhlas s evidenciou vami poskytnutých údajov a súhlas so zasielaním informácií o našich aktivitách e-mailom. Chceme vás ubezpečiť, že vaše údaje sú u nás v bezpečí tak, aby ich správa bola v súlade s novým nariadením EÚ. Vaše údaje neposkytujeme tretím stranám. Nadácia Milana Šimečku používa vašu e-mailovú adresu výlučne na komunikáciu ohľadom pripravovaného podujatia. Odoslaním prihlasovacieho formuláru nám dávate súhlas s použitím vami uvedených údajov.

Elektro Hafla ❈ [fjúžn]

15. ročník festivalu [fjúžn]
Buy tickets
Nová Cvernovka

Račianska 1575/78, 831 02 Bratislava, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Nadácia Milana Šimečku
Svoradova 747/5, Bratislava 81103, Slovakia

Company ID: 17314178
Tax ID: 2020832022

N/A

Comments