;

Con[fjúžn] quiz: What do you know about Spectacular Slovakia

15. ročník festivalu [fjúžn]

Tickets for Con[fjúžn] quiz: What do you know about Spectacular Slovakia.

🇬🇧 More info on Facebook Event.

Slovakia may be a tiny country but there is a lot to discover. Join us during a quiz night to learn more about Slovakia and to meet foreigners from all over the world. There are no special requirements: form a team of four players (with no more than 1 Slovak on each team), speak English, and put a smile on your face.  The quiz night is organised by [fjúžn] festival and The Slovak Spectator. Ludwig Bagin will host the night.

Capacity is limited. / The free ticket is registration for the event.

By submitting the application form, you give us your consent to the use of the data you provide. On 25 May 2018, a new European Union regulation governing the protection of personal data (GDPR) entered into force. Based on them, it is necessary for you to agree to the registration of the data provided by you and to the sending of information about our activities by e-mail. We want to assure you that your data is safe with us so that its management complies with the new EU regulation. We do not provide your data to third parties. The Milan Šimečka Foundation uses your e-mail address exclusively for communication about the upcoming event. By submitting the application form, you give us your consent to the use of the data you provide.

🇸🇰 Viac informácii nájdete v evente na Facebooku.

Slovensko je možno malá krajina, no je tu stále čo objavovať. Príďte s nami spoznať krajinu pod Tatrami cez kvíz, ktorý v rámci festivalu [fjúžn] organizuje Nadácia Milana Šimečku a The Slovak Spectator. Kvíz bude v angličtine, aby sme zapojili aj cudzincov a cudzinky, ktorí sa prisťahovali na Slovensko a chcú sa o ňom dozvedieť viac - aj preto máme len jedinú podmienku, a to, aby štvorčlenné tímy nemali viac ako jedného Slováka či Slovensku. Zavolajte svojich kolegov či kamarátov z cudziny a príďte sa zabaviť a možno trochu zmiasť „con[fjúžn] otázkami”  do KC-čka Príjemným popoludním vás bude sprevádzať skúsený moderátor a kvíz-majster Ludwig Bagin.

Kapacita podujatia je limitovaná. / Vstupenka slúži ako registrácia na podujatie.

Odoslaním prihlasovacieho formuláru nám dávate súhlas s použitím vami uvedených údajov. Od 25. mája 2018 vstúpilo do platnosti nové nariadenie Európskej únie, ktoré upravuje ochranu osobných údajov (GDPR). Na ich základe je potrebné, aby ste vyjadrili súhlas s evidenciou vami poskytnutých údajov a súhlas so zasielaním informácií o našich aktivitách e-mailom. Chceme vás ubezpečiť, že vaše údaje sú u nás v bezpečí tak, aby ich správa bola v súlade s novým nariadením EÚ. Vaše údaje neposkytujeme tretím stranám. Nadácia Milana Šimečku používa vašu e-mailovú adresu výlučne na komunikáciu ohľadom pripravovaného podujatia. Odoslaním prihlasovacieho formuláru nám dávate súhlas s použitím vami uvedených údajov.

Con[fjúžn] quiz: What do you know about Spectacular Slovakia

15. ročník festivalu [fjúžn]
Location
Registration
KC Dunaj

Nedbalova 3, 811 01 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Nadácia Milana Šimečku
Svoradova 747/5, Bratislava 81103, Slovakia

Company ID: 17314178
Tax ID: 2020832022

N/A

Comments