;

[fjúžn] walk: Les Paskarenko

15. ročník festivalu [fjúžn]

Tickets for [fjúžn] walk: Les Paskarenko.

Viac informácii nájdete na evente na Facebooku.

🏰 Na Festival [fjúžn] 2020 nebude chýbať ani náš obľúbený formát prechádzok [fjúžn] walks.

Tentokrát nám Bratislavu, ako ju pozná a vníma, ukáže Les Paskarenko. Les je tatérka, umelkyňa, urbanexplorerka, aktívna Bratislavčanka, murárka i maliarka - presvedčiť sa môžete v novootvorenom štúdiu Onakô Tattoo, v ktorom tetuje.

♻️ V rodnej Odese rozbiehala projekty zamerané na udržateľnosť. Jej upcyklingový workshop si môžete prísť odskúšať aj na našej Paráda na Svoradovej na Dobrom trhu.

📍 Stretneme sa vo štvrtok 24.9.2020 o 16:30 v Medickej záhrade. Odtiaľ už nás Les prevedie miestami, ktoré má rada, a ktoré sa jej spájajú s jej životom v Bratislave.Prechádzka bude v slovenčine.

Kapacita prechádzky je limitovaná.

Odoslaním prihlasovacieho formuláru nám dávate súhlas s použitím vami uvedených údajov. Od 25. mája 2018 vstúpilo do platnosti nové nariadenie Európskej únie, ktoré upravuje ochranu osobných údajov (GDPR). Na ich základe je potrebné, aby ste vyjadrili súhlas s evidenciou vami poskytnutých údajov a súhlas so zasielaním informácií o našich aktivitách e-mailom. Chceme vás ubezpečiť, že vaše údaje sú u nás v bezpečí tak, aby ich správa bola v súlade s novým nariadením EÚ. Vaše údaje neposkytujeme tretím stranám. Nadácia Milana Šimečku používa vašu e-mailovú adresu výlučne na komunikáciu ohľadom pripravovaného podujatia. Odoslaním prihlasovacieho formuláru nám dávate súhlas s použitím vami uvedených údajov.

[fjúžn] walk: Les Paskarenko

15. ročník festivalu [fjúžn]
Registration
Medická záhrada, Špitálska 2181, 811 08 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

57, Špitálska 2181, 811 08 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Nadácia Milana Šimečku
Svoradova 747/5, Bratislava 81103, Slovakia

Company ID: 17314178
Tax ID: 2020832022

N/A

Comments