;

Online workshop: Jak řídit digitální marketing a lépe prodávat online

Tickets for Online workshop: Jak řídit digitální marketing a lépe prodávat online.

Jak nastavit KPI pro digitální marketing a nepřijít o rozum?

Jednoduchá otázka, ale složitější odpověď. Přihlašte se na workshop Modrého ducha a naučte se stanovit cíle a manažerské metriky, které povedou firemní on-line aktivity tím správným směrem.

Ať už vaše digitální aktivity připravujete a spravujete s vnitřním týmem nebo s externími specialisty, v obou případech je nutné koordinovat řadu odborníků, jejichž kreativita se může ubírat různými směry. Jak řídit všechny zúčastněné,aby výstupy dávaly pro firmu smysl?Výběr relevantních metrik a nastavení smysluplných cílů je klíčovou manažerskou technikou, jak řídit práce a distribuovat úkoly v rámci online marketingu. Jde o nezbytnou součást zadání a tedy i jeden z prvních kroků, které je potřeba udělat při přípravě projektu.

Tým Modrého ducha pro vás nachystal tříhodinový workshop, během kterého se naučíte nastavovat chytré (SMART) cíle pro digitální projekty a seznámíte se s nástroji a metodami pro jejich vyhodnocování. Navíc se dozvíte, proč je měřitelnost výsledků klíčovým faktorem, že jednotlivé metriky nejsou vždy stejně důležité a jak mají vypadat správně zvolená KPI (key performance indicators). Zkusíte si určit metriky pro vlastní firmu a společně s ostatními probereme, zda jsou to ty nejvhodnější a jak by šly případně vylepšit.

Lektor

Workshopem vás provede generální ředitel Modrého ducha, Ing. Pavel Weber, a bude dostatek času pro zodpovězení vašich konkrétních otázek i prostor pro networking.

Co se na workshopu naučíte

  • Nastavovat chytré (SMART) cíle pro digitální marketing.
  • Volit metriky a KPI pro online marketing, online prodej, získávání leadů a poptávek či posilování brandu.
  • Vybírat metriky a KPI, aby nebyly ani příliš obecné, ani zbytečně podrobné.
  • Vymezit pole působnosti mezi zadavatelem, vnitřním týmem a digitální agenturou.
  • Vyvarovat se nejčastějším chybám při zadávání a vedení projektu.
  • Vyhodnocovat cíle, aniž byste ztratili přátele.

Pro koho je workshop vhodný

  • Workshop je vhodný pro každého marketingového ředitele a ředitelku, marketéra a marketingového nebo obchodního manažera či manažerku, kteří vedou či zadávají střední nebo velké online projekty.

Co ještě potřebujete vědět

  • Na workshopu proběhne krátké představení všech účastníků a bude i prostor pro vzájemné síťování.
  • Pokud máte zájem se zúčastnit, je nutné se závazně registrovat. Máte otázky či potřebujete pomoci? Nebojte se ozvat. Kontaktní osoba: Barbora Kubátová, barbora.kubatova@blueghost.cz, tel: 245 501 151
  • Místo konání: Online přes Zoom. Přístupový odkaz Vám zašleme před začátkem akce na e-mail, který uvedete v registraci pro nákup lístků.

Online workshop: Jak řídit digitální marketing a lépe prodávat online

Registration
Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

BlueGhost.cz, s.r.o.
Českomalínská 27, 16000 Praha 6, Czech Republic

Company ID: 28901061
Tax ID: CZ28901061
VAT ID: CZ28901061

Comments