;

Meč Ducha - Zdravé vzťahy ako cesta k naplnenému životu - Blok 5

Online vstupenky na konferenciu Meč Ducha už dnes

Tickets for Meč Ducha - Zdravé vzťahy ako cesta k naplnenému životu - Blok 5.

Spoločenstvo Martindom pripravuje v poradí už tretiu konferenciu MEČ DUCHA. V nadväznosti na predchádzajúcu konferenciu s názvom "Ako vyjsť z pasce klamstiev, zranení a strachu", budeme tentokrát hovoriť o vzťahoch, a to konkrétne na tému: "Zdravé vzťahy ako cesta k naplnenému životu." Konferencia sa uskutoční online formou prostredníctvom livestreamu 15. mája 2021 o 9.00 hod.

“Pán, Boh, povedal: "Nie je dobre byť človeku samému.” (Gn 2, 18a)

Boh hovorí, že nie je dobré, aby bol človek sám, a tak nás stvoril do života vo vzťahoch - do vzťahu s Ním a s ľuďmi okolo nás. Veríme, že Boh má dobrý plán aj so vzťahmi v našich životoch. Ježiš predsa zomrel za to, aby sme mohli nájsť pokoj a slobodu vo vzťahoch, ktoré žijeme. Prečo sú potom vzťahy častokrát také náročné a bolestivé? Na túto, ako aj na iné otázky ohľadom vzťahov, budeme odpovedať práve na tejto konferencii.

V programe konferencie budú prednášky, svedectvá, spoločná modlitba chvál, diskusia a rôzne aktivity. Po zakúpení vstupenky budú mať účastníci možnosť sledovať konferenciu v reálnom čase a následne 30 dní v archíve. Program konferencie nájdete na www.martindom.sk.

Po zakúpení vstupenky obdržíte email s PDF vstupenkou a heslom pre sledovanie livestreamu z konferencie.

Meč Ducha - Zdravé vzťahy ako cesta k naplnenému životu - Blok 5

Online vstupenky na konferenciu Meč Ducha už dnes
Registration
Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Informačné centrum Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Kapitulská 9, 81101 Bratislava, Slovakia

Company ID: 36066834
Tax ID: 2021533162

Comments