;

Neži v lži - Košické Hanusove dni 2021

Tickets for Neži v lži - Košické Hanusove dni 2021.

Pozývame vás v sobotu 27.11.2021 o 13:00 na diskusiu Neži v lži o najnovšej knihe Roda Drehera. Diskusia je organizovaná v rámci festivalu Košické Hanusove dni 2021.

💭 Aká je vhodná odpoveď kresťanov na woke politiku šíriacu sa zo západu?
💭 Čaká kresťanov v západnom svete a na Slovensku prenasledovanie?
💭 Má cirkev riešiť politické otázky? Nemôže sa im vyhnúť?

Konzervatívny denník Postoj v týchto dňoch prináša na slovenský knižný trh preklad najnovšej knihy amerického konzervatívca Roda Drehera s názvom Nežiť v klamstve. Podklady na jej napísanie autor získal štúdiom života disidentov, medzi nimi aj tých slovenských. Podľa jeho vlastných slov je kniha ešte kontroverznejšia ako jeho bestseller Benediktova voľba, pretože v nej ponúka posolstvo o tom, že pre vieru v Krista bude potrebné v nasledujúcich rokoch podstúpiť utrpenie. O najnovšej knihe Roda Drehera bude diskutovať Lukáš Krivošík z Konzervatívneho denníka Postoj, filmár Timotej Križka a kňaz Košickej arcidiecézy Pavol Hrabovecký.

Viac informácií o diskusii Neži v lži nájdete na: https://hanusovedni.sk/khd/events/308/nezi-v-lzi/

Celý program festivalu Košické Hanusove dni 2021 nájdete tu: https://hanusovedni.sk/khd/program/
Všetky podujatia festivalu budú streamované online. Podľa aktuálnych možností bude obmedzená kapacita pre divákov na mieste v DKC Veritas v Košiciach.

Tešíme sa na Vás!

Neži v lži - Košické Hanusove dni 2021

Buy tickets
Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Spoločenstvo Ladislava Hanusa
Pavlovova 20, 82108 Bratislava, Slovakia

Company ID: 31817904

N/A

Comments