;

Výzvy slovenského konzervativizmu - Košické Hanusove dni 2021

Tickets for Výzvy slovenského konzervativizmu - Košické Hanusove dni 2021.

Pozývame vás v sobotu 27.11.2021 o 15:30 na diskusiu redaktorov časopisu Verbum o téme nového čísla. Diskusia je organizovaná v rámci festivalu Košické Hanusove dni 2021.

💭 Zosilnelo alebo zoslablo konzervatívne hnutie na Slovensku za tridsať rokov slobodnej spoločnosti?
💭 V čom sú jeho silné a v čom slabé stránky? Aká by mala byť jeho stratégia do budúcnosti?

Za tridsať rokov od novembra ´89 sa na Slovensku vystriedalo viacero generácií konzervatívnych politikov. Pre tých súčasných je typické, že sú rozdrobení vo viacerých politických stranách, v ktorých zastupujú široké spektrum konzervativizmu od hnedého až po zelený. O tom, v akom stave je slovenský konzervativizmus, ako sa doň dostal a kam by sa mal uberať, budú spolu diskutovať mladí autori píšuci pre časopis Verbum.

Viac informácií o diskusii Výzvy slovenského konzervativizmu nájdete na: https://hanusovedni.sk/khd/events/307/vyzvy-slovenskeho-konzervativizmu/

Celý program festivalu Košické Hanusove dni 2021 nájdete tu: https://hanusovedni.sk/khd/program/
Všetky podujatia festivalu budú streamované online. Podľa aktuálnych možností bude obmedzená kapacita pre divákov na mieste v DKC Veritas v Košiciach.

Tešíme sa na Vás!

Výzvy slovenského konzervativizmu - Košické Hanusove dni 2021

Buy tickets
Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Spoločenstvo Ladislava Hanusa
Pavlovova 20, 82108 Bratislava, Slovakia

Company ID: 31817904

Comments