;

Chodím k psychológovi a nie som na hlavu - Košické Hanusove dni 2021

Tickets for Chodím k psychológovi a nie som na hlavu - Košické Hanusove dni 2021.

Pozývame vás v nedeľu 28.11.2021 o 15:30 na diskusiu Chodím k psychológovi a nie som na hlavu o tom, nakoľko by mal s duševnými problémami pomáhať svetský odborník. Diskusia je organizovaná v rámci festivalu Košické Hanusove dni 2021.

💭Potrebuje kresťan psychológa či psychiatra?
💭Ako vedieť, kedy ísť na spoveď a kedy k psychológovi?

Za posledné roky sa medzi kresťanmi rozšírila potreba vyhľadávať svetských odborníkov z oblasti psychológie, psychiatrie či life koučingu. Je to fenomén, ktorý vo svete badať už dlho, ale pandémia ho ešte znásobila. Aj mnoho kresťanov trpí depresiami, úzkosťou či inými závažnými chorobami. Niekedy môže byť pre nich ťažké rozoznať, kedy je potrebná modlitba uzdravenia či exorcizmus a kedy by pomohlo zopár návštev psychológa alebo správne predpísané lieky. Práve o týchto záležitostiach budú spolu diskutovať otec biskup (a exorcista) Marek Forgáč, česká psychologička v pastorácii Kateřina Lachmanová a mladá žena Mária, ktorá si prešla dlhoročnými depresiami a svojou skúsenosťou pomáha iným.

Viac informácií o diskusii nájdete na: https://hanusovedni.sk/khd/events/303/chodim-k-psychologovi-a-nie-som-na-hlavu/

Celý program festivalu Košické Hanusove dni 2021 nájdete tu: https://hanusovedni.sk/khd/program/
Všetky podujatia festivalu budú streamované online. Podľa aktuálnych možností bude obmedzená kapacita pre divákov na mieste v DKC Veritas v Košiciach.

Tešíme sa na Vás!

Chodím k psychológovi a nie som na hlavu - Košické Hanusove dni 2021

Buy tickets
Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Spoločenstvo Ladislava Hanusa
Pavlovova 20, 82108 Bratislava, Slovakia

Company ID: 31817904

N/A

Comments