;

Sexualita muža: problém alebo dar?

Tickets for Sexualita muža: problém alebo dar? .

Pozývame vás v piatok 17.6.2022 o 20:00 na diskusiu Sexualita muža: problém alebo dar? o mužnosti a zápase o zrelosť. Diskusia je organizovaná v rámci festivalu Bratislavské Hanusove dni 2022.

💭Ako sa stať zrelým mužom?
💭Môžu byť sexuálne nezrelí muži dobrí manželia a otcovia?
💭Ako ovplyvňuje nezvládnutá sexualita vzťahy?

Muži zápasiaci so svojou sexualitou nie sú v dnešnej dobe raritou. Boria sa so závislosťou na pornografii, žiadostivosťou či frustráciou vo vzťahu. Niektorí už dlhoročne vedú boj, ktorý nevedia vyhrať sami. Ideál mužskej identity naráža na tvrdú realitu súčasného sveta. Muži sú zovšadiaľ vyzývaní k tomu, aby si brali, namiesto toho, aby boli pozvaní k sebadarovaniu. Toto je skutočný zápas, ktorý by mali viesť. Vybojovaná mužská sexualita predsa v sebe skrýva toľké bohatstvo! Ako vyhrať tento boj? A čo je tou skutočnou odmenou? Na tieto a podobné otázky budú spolu hľadať odpovede brat kapucín Martin Borkovský, ktorý sa aktívne venuje sprevádzaniu mužov, Ján Balážia, ktorý realizuje projekt Otec & syn a Peter "Pete" Lupton, zakladateľ portálu NePornu.

Viac informácií o diskusii nájdete na: https://hanusovedni.sk/sk/bhd/events/311/sexualita-mu%C5%BEa-probl%C3%A9m-alebo-dar/

Celý program festivalu Bratislavské Hanusove dni 2022 nájdete tu: https://hanusovedni.sk/sk/bhd/program/

Podujatie sa uskutoční v záhrade Pálffyho paláca na Zámockej ulici v Bratislave.

Tešíme sa na Vás!

Sexualita muža: problém alebo dar?

Registration
Pálffyho Záhrada, Bratislava

Zámocká 7074/32, 811 01 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Spoločenstvo Ladislava Hanusa
Pavlovova 20, 82108 Bratislava, Slovakia

Company ID: 31817904

Comments