;

WomanUp Bootcamp SEPTEMBER

Tickets for WomanUp Bootcamp SEPTEMBER.

Je tu septembrový WomanUp Bootcamp, celodenný event vyskladaný z 3 workshopov, ktoré sú nadizajnované tak, aby si z nich vyťažila čo najviac. Znovu sme pre teba zostavili výber toho najlepšieho od lokálnych expertov, expertiek a osobností, ktoré ti predstavia novinky a 

témy zo sveta sebarozvoja.


Čo ťa čaká tento Bootcamp?


Eat Smart, Feel Great s Dušanom Plichtom 

Vieme, že to čo, kedy a ako jeme ovplyvňuje naše zdravie, energiu aj náladu. Dušan ti na tomto workshope ukáže, ako dokáže kvalitné jedlo meniť naše myslenie, zlepšiť produktivitu a sústredenie a naštartovať náš deň. Zistíš, ako kultivovať svoju Human Power pre viac energie, optimizmu a celkový rozvoj osobnosti aj našej spoločnosti. Dušan sa s tebou podelí o svoje know-how, ako zdravým spôsobom “hacknúť” svoj organizmus a mať každý deň viac energie.


Čo ti dá tento workshop?

-ako dokáže kvalitné jedlo zlepšiť produktivitu

-čo je to biohacking a ako nám vie zlepšiť život

-tipy na kultivovanie Human Power pre viac energie 

-Dušan sa s tebou podelí o recept, ako zdravo “hacknúť” svoj organizmus


Ako využívať marketingové tajomstvá vo svojom živote s Aničkou Olveckou 

Na tomto workshope ti Anička povie viac o tom, ako to funguje vo svete marketingu,

aké skills sú v ňom najdôležitejšie a ako sa v ňom presadiť, ale napríklad aj to, čo sú základné pravidlá úspešnej kampane. Naučíš sa, ako vieš silu reklamy využiť vo svojej práci a živote, aj keď práve nepracuješ v marketingovej oblasti. Anička sa s tebou podelí o svoje najväčšie kariérne lessons, jej príbeh úspechu a veľa behind the scenes zaujímavostí.

 

Čo ti dá workshop? 

-pravidlá a základy úspešnej a kvalitnej reklamy

-ako vieš silu reklamy využiť vo svojom živote

-čo sú najdôležitejšie skills a ako sa presadiť v marketingu

-Aničkin kariérny príbeh a najväčšie kariérne lessons 


Nájdi svoj autentický smer so Zuzanou Šimekovou 

Zuzka ťa na tomto workshope prevedie jej procesom zisťovania, akú “superschopnosť” majú spoločné veľké osobnosti, ako nájsť seba, pracovať na lepšej verzii seba a spoznávať, čo skutočne chceš. Prinesie ti inšpiráciu, ako napĺňať svoje vízie, podelí sa o tipy, ako si vytvoriť život, ktorý ťa skutočne napĺňa a prezradí, čo všetko pomohlo jej na ceste sebapoznania. Okrem toho sa Zuzka s nami podelí aj o svoj výnimočný kariérny príbeh, príbehy zo života v zahraničí, prekonanie burnoutu a nájdenie vlastnej autenticity.


Čo ti dá workshop? 

-“superschopnosť” v nás - čo to je a ako ju objaviť

-tipy, ako si vytvoriť život, ktorý ťa skutočne napĺňa

-čo potrebuješ vedieť na ceste sebapoznania 

-Zuzkin výnimočný príbeh o tom, ako našla samú seba 


+ extra networking 

Vieme, že networking na Bootcampoch sa stal must-have a vždy nám vo feedbackoch píšete, že by ste ho chceli viac. Preto sme sa rozhodli pridať viac networkingových cvičení, vďaka ktorým sa lepšie spoznáš so super babami, zároveň lepšie spoznáš samú seba a začneš budovať nové friendships, pracovné kontakty a skvelé connections. 


Okrem toho budeš mať na Bootcampe príležitosť spoznať inovatívne značky a produkty, ochutnať kvalitné snacky a obed a venovať celý jeden deň sebe a kvalitnému vzdelávaniu sa. 

Tešíme sa na teba!


WomanUp Bootcamp SEPTEMBER

Buy tickets
Coworking Bratislava - Campus City, Bratislava

Staromestská 3, 811 03 Bratislava-Staré Mesto, Slovakia

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

WomanUp
Školská 70, 90042 Dunajská Lužná, Slovakia

Company ID: 53832817

Comments