;

[fjúžn-kombi-najt]: Karaoke Tundra + Fobia Kid | Hellwana | Inkwall | Miklei

Tickets for [fjúžn-kombi-najt]: Karaoke Tundra + Fobia Kid | Hellwana | Inkwall | Miklei.

🟢 Podujatie 17. ročníka festivalu [fjúžn] 🟢

Spájame sily s Mäsokombinátom, aby sme spolu v rámci festivalu zažili okrem všetkého iného aj nezabudnuteľnú párty! Mäsokombinát je label organizujúci obľúbené hudobné akcie a zároveň nový partner festivalu [fjúžn]. Prinesieme exkluzívnu fúziu tanečného setu Karaoke Tundra a textov Fobia Kid. Tracky v tejto podobe zaznejú iba raz, tak to nezmeškajte! Okrem nich sa predstaví aj rapperka, speváčka a performerka Hellwana, ktorá sa narodila v Prahe, ale korene má v Karibiku a detstvo trávila v Anglicku, či acid, trance, techno DJ-ka Miklei, ktorá pred pár rokmi prišla na Slovensko z Ukrajiny. Domácu scénu zastúpi aj producent a DJ - Inkwall.

🟢 22:00 | Fakulta architektúry a dizajnu STU, Námestie slobody 19
🟢 párty | vstupné: 7 € / 10 €
🟢 spolupráca: Fakulta architektúry a dizajnu STU, Mäsokombinát

LINE UP
22:00 IRRENAFFORD
23:15 Hellwana
00:00 Fobia Kid X Karaoke Tundra
01:00 Inkwall
02:15 Miklei
03:30 Laura Plis
_______

IRRENAFFORD do Bratislavy prišla s prvou vlnou utečencotv po tom, čo bol jej rodný Charkov vystavený masívnemu ostreľovaniu a ruskej agresii. Zážitky a pocity z vojny a emigrácie pretavuje do elektrických setov, kombinuje ich s grime, techno, juke a breakbeat so zvukmi sirén a padajúcich bômb. 

HELLWANA je rapperka, speváčka a performerka, ktorá sa na českej hudobnej scéne objavila v roku 2017, kedy tiež vydala svoje prvé EP s názvom Sunbeam, ktoré je ovplyvnené Grimeom, R'n'B, Neo-Soulom a Trapom. Vo svojich textoch sa venuje predovšetkým medziľudským vzťahom, body positivity a oslave žien. V súčasnosti pracuje na svojom ďalšom EP, kde odznejú predovšetkým české texty a okrem toho študuje produktový dizajn. 

KARAOKE TUNDRA je všestranný hudobník ukrajinského pôvodu, ktorý sa venuje DJingu a tvorbe vlastných beatov. V rámci [fjúžn-kombi-najt] odohrá fúziu svojho klubovo-tanečného setu v kombinácii s textami Fobiu Kida. Karaoke a Fobia Kid začali spolupracovať už v roku 2014-2015.

FOBIA KID je slovenský rapper pochádzajúci z Námestova. Často spolupracuje s poprednými menami slovenského rapu. Patrí k Novej vlne a v rámci [fjúžn-kombi-najt] zarapuje texty predovšetkým zo svojho nového albumu.

INKWALL je v Bratislave pôsobiaci multi-žánrový DJ. Hrá predovšetkým bass music, house/techno, electronicu ale aj dub, grime a všetky žánre budúcnosti. 

LAURA PLIS svoj prvý set odohrala ako posledná na umeleckom festivale Tehláreň v roku 2021 v Liptovskom Mikuláši a ďalej to eskalovalo tak rýchlo ako jej BPM v mixoch. Napriek pandémii sa jej podarilo odohrať niekoľko setov v klube WAX, prepotený mix v brnenskom podzemí na Schwarzwald party a niekoľko tajných pop-up setov po bratislavských kluboch. Otvárala prvý Blasfémia rave v Košiciach, fresh party label Katky Miklei a zatvorila bratislavskú Nočnú po Parfait z Possession. Za pultom robí show a jej selekcia je plná kopákov, drsná, ale servíruje ju spôsobom, ktorý poslucháč neodmietne. Inšpirovaná 00's hard technom, schranzom a 90's gabberom spája nové so starým a je verná menám ako Andreas Kraemer, Tassid & Eski. Zo súčasných mien sa prikláňa k tvorbe Rikhtera, Ayarcany, PTU a Clouds.


🎟 VSTUP 🎟 
Predpredaj: 7 eur
Na mieste: 10 eur


🟢 Celý program festivalu nájdete tu: https://fb.me/e/2bYJm0t0M a na webe www.festival.fjuzn.sk 🟢


🫂 🫂 🫂 PARTNERI 🫂 🫂 
Festival [fjúžn] 2022 organizuje Nadácia Milana Šimečku.
Z verejných zdrojov ho finančne podporili: Hlavné mesto SR Bratislava z grantového programu Strategická podpora kultúrnych podujatí | Fond na podporu umenia | Fond na podporu kultúry národnostných menšín | Nadácia mesta Bratislavy | Bratislavský samosprávny kraj | Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky | Človek v ohrození
Festival je spolufinancovaný aj z projektu „EMCA - Podpora migrantov prostredníctvom kultúrnych aktivít“ financovaného z Grantov EHP 2014 – 2021 a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky.

[fjúžn-kombi-najt]: Karaoke Tundra + Fobia Kid | Hellwana | Inkwall | Miklei

Buy tickets
Faculty of Architecture and Design STU

Námestie slobody 2911/19, 812 45 Bratislava-Staré Mesto, Slovakia

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Nadácia Milana Šimečku
Svoradova 747/5, 81103 Bratislava, Slovakia

Company ID: 17314178
Tax ID: 2020832022

Comments