;

TOPFEST , 20 rokov spolu

Tickets for TOPFEST , 20 rokov spolu.

Festival TOPFEST sa na svoje 20.-te narodeniny znova vracia do areálu, kde sa písali jeho začiatky od roku 2003, na Zelenú Vodu pri Novom Meste nad Váhom. Vtedy mal festival zvláštnu atmosféru. Návštevníci sa naň tešili celý rok, spriadali plány a skladali si partie, v ktorých festival navštívia. Priestor pred pódiami bol plný stále, dokonca aj na domácu produkciu a návštevníci dokázali oceniť aj nováčikov na hudobnej scéne. Vznikali nové priateľstvá, lásky a festivalový areál sa stal veľkým organizmom, ktorý produkoval zážitky návštevníkov na ktoré spomínajú mnohí doteraz. Vytvárame takýto priestor pre Vás vytvoriť aj tentokrát. Čakajú Vás vynovená pláž, dva dni plné hudby z troch pódií ... no a hlavne nové priateľstvá, možno lásky a určite skvelé zážitky.

Od svojich začiatkov sa vyformoval na akceptovaný európsky rockový festival, ktorý hostil na svojich pódiách hviezdy ako: URIAH HEEP, APOCALYPTICA, SOULFLY, ALICE IN CHAINS, NAPALM DEATH,
SLAYER, LIMP BIZKIT, SUM 41.NIGHTWISH, IRON MAIDEN, 30SECOND TO MARS, TWISTED SISTER a mnohých ďalších.

Jeho najväčšou devízou bola však podpora domácej česko - slovenskej hudobnej scény, pričom aj na jej pódiách vyrástli kapely ako DESMOD,HORKÝŽE SLÍŽE, CHINASKI, NOCADEŇ, INÉ KAFE, KABÁT či KRYŠTOF.
Tejto idei sa chce držať aj naďalej a preto na jeho troch pódiách zažijete veľa skvelej a novej domácej produkcie kapiel zo Slovenska i Čiech. Na spadnutie je aj zverejnenie zahraničných mien.

TOPFEST , 20 rokov spolu

Location
Buy tickets
915 01, Nové Mesto nad Váhom

Nové Mesto nad Váhom-Zelená Voda, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

EVENT&FEST Družstvo
Grösslingova 4, 81109 Bratislava, Slovakia

Company ID: 55101194
Tax ID: 2121897074

Comments