;

Tvorivé myslenie - workshop / Košice

Tickets for Tvorivé myslenie - workshop / Košice.

Pozývame vás na inšpiratívny a interaktívny workshop venovaný jednému z dôležitých ľudských potenciálov, akým je kreativita, tvorivé myslenie a tvorivý prístup k životu. Podujatie bude sprevádzané praktickými cvičeniami pre rozvoj tvorivosti. 

Aké témy nás v tento večer čakajú?

  • Základné zložky tvorivého myslenia.
  • Prekážky a spúšťače našej kreativity.
  • Úlohy a cvičenia na rozvoj osobnosti. 

Tvorivý prístup k životu a tvorivé myslenie sú základnými pomôckami na to, aby sme sa vedeli vynájsť v rozmanitých situáciách, ktoré nám život prináša. Nejde len o to vedieť pohotovo reagovať, ale reagovať čo najsprávnejšie, v súlade s našim vedomím a svedomím. Jednoducho, aby boli naše reakcie prínosom pre naše okolie aj pre nás.

Vysvetlíme si jednotlivé zložky tvorivého myslenia, prostredníctvom úloh a cvičení si ich vyskúšame a lepšie pochopíme, ako naša kreativita funguje. Zoznámime sa s prekážkami a blokmi, ktoré bránia tvorivému mysleniu, a budeme hľadať nástroje, ktoré ho podporujú a podnecujú

Tvorivosť sa dá rozvíjať rôznymi cestami – manuálne, tvorivým myslením, trénovaním duchaprítomnosti, vynaliezavosti a pozornosti. Nech už si zvolíme akúkoľvek cestu, tvorivosť nám prináša radosť do života a pocit sebauskutočnenia a naplnenosti

„Kreativita je zabávajúca sa inteligencia.“ Albert Einstein

Dĺžka trvania: 2 hodiny s prestávkou.

Vstupné na podujatie: 6 €, študenti a seniori 4 €. Počet účastníkov je obmedzený na 15 osôb.

Prihlásiť sa na kurz je možné do stredy 04.10.2023 vrátane prostredníctvom platformy Inviton  alebo mailom na kosice@akropolis.sk.

V prípade akýchkoľvek technických alebo osobných problémov s prihlásením cez Inviton alebo platbou nás prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky.

Kontakt: Nová Akropolis, Mlynská 2, Košice, mobil 0911 021 980, kosice@akropolis.sk

Tvorivé myslenie - workshop / Košice

Location
Buy tickets
Mlynská 2

040 01 Košice-Staré Mesto, Slovakia

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Nová Akropolis, o. z.
Osadná 15, 83103 Bratislava, Slovakia

Company ID: 36067008
Tax ID: 2021543524

Comments