;

ZABIJAK JOE

Tickets for ZABIJAK JOE.

Pozývame vás na reprízu magisterskej inscenácie ZABIJAK JOE, ktorá sa uskutoční 23. februára o 18:30 v malom štúdiu Divadla Akadémie umení.

O inscenácii: 


Osada prívesov, niekde na konci Texasu. Svet bez morálnych zábran, v ktorom vraždy, násilie a lúpeže nie sú nič neobvyklé. Bizarná rodina, pri ktorej aj tá najväčšia spodina spoločnosti vyzerá normálne. Keď zistia, že sú až po krk v problémoch rozhodnú sa využiť služby Joe Coopera – detektíva, ktorý si zarába aj po mimo. Vraždením ľudí. Za svoju prácu však požaduje malú zálohu. Čo sa môže pokaziť?

Kultová čierna komédia Tracyho Lettsa o veľmi zvláštnej rodine a ešte zvláštnejšom spôsobe riešenia dlhov. Aktuálna situácia či už politická alebo spoločenská, zasahuje do života nás všetkých. So stúpajúcim napätím a frustráciou sa ľudia čoraz viac obracajú na drastické riešenia problémov. Spoločnosť je viac než kedykoľvek predtým vystavovaná násiliu vo všetkých formách médií a stáva sa znecitlivenou. Máme ako ľudstvo ešte nejaký morálny kompas? Dokáže nás radikálne správanie jedincov okolo nás ešte prekvapiť?

Tracy Letts: ZABIJAK JOE

REALIZAČNÝ TÍM

 

Réžia: LUKÁŠ LIPČÁK

Dramaturgia: TEREZA FARKAŠOVÁ

Scéna a kostýmy: JAROSLAV DAUBRAVA

Produkcia: Mgr. art JANA OVŠONKOVÁ

Pohybová spolupráca: Mgr. art. DÁVID SZOKE, ArtD. 

Pedagogické vedenie: prof. Mgr. art. MATÚŠ OĽHA, PhD. 

Technická spolupráca:​ JOZEF MITUCH, MARIÁN VEREŠ, MARTIN MATOUŠ

Grafická spolupráca: MARCELA ZACHENSKÁ

 

 

OSOBY A OBSADENIE

 

Joe Cooper: OLIVER RUTTKAY 

Dottie : IVANA KMECOVÁ 

Chris: FILIP ĎURIŠ 

Sharla: SIMONA KAŠČÁKOVÁ

Ansel: ADRIÁN URDA


ZABIJAK JOE

Registration
Divadlo Akadémie umení, Banská Bystrica

Horná 3830/95, 974 01 Banská Bystrica, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

divadlo@aku.sk

N/A

Comments