;

Jak vytvořit a realizovat advokační strategii

Tickets for Jak vytvořit a realizovat advokační strategii.

Chcete dosáhnout systémových změn ve společenských tématech, kterým se věnujete? Přemýšlíte, jak efektivně přesvědčovat politiky a političky? Zajímá vás, jak úspěšně zapojit veřejnost? Pracujete s médii a přejete si, aby se o vás a vaší práci vědělo? Pak je dvoudenní workshop Advokačního fóra Nadace OSF určen právě vám!

KDY: 15.-16. května 2024 od 9.30 do 17.00

KDE: Komunitní centrum a zahrada Kotlaska, Praha 8

LEKTOŘI: Petr Machálek a Milan Štefanec

REGISTRACE: Do 9. května 2024 či do naplnění kapacity. 


PRO KOHO WORKSHOP POŘÁDÁME?

Pro pracovníky a pracovnice organizací občanské společnosti, formální i neformální iniciativy a občansky aktivní jedince.

JAK BUDE WORKSHOP VYPADAT? 

Pod vedením zkušených lektorů si vytvoříte modelovou advokační strategii a plán práce pro svou kampaň. Vedle teoretického výkladu bude stěžejní součástí workshopu praktický nácvik. Na konci workshopu budete mít prostor pro výměnu zkušeností, sdílení dobré praxe a tipů jednotlivých účastníků a účastnic. Seznámíte se s případovými studiemi a úspěšnými advokačními kampaněmi. 

Co se dozvíte a naučíte?
  • Jak definovat hlavní problém a jeho příčiny.

  • Jak si správně stanovit řešení, cíle a strategii pro jejich dosažení.

  • Jak identifikovat klíčové hráče, kteří jsou nezbytní pro vaše řešení.

  • Jak do vašich témat vtáhnout média a veřejnost

  • Vytvoříte modelovou advokační strategii.

Co si z workshopu odnesete?

Zlepšíte se ve strategickém plánování vaší práce a pochopíte, jak k vašemu tématu přitáhnout veřejnost a oslovit média. Budete více rozumět tomu, jak pracují politici a političky, i tomu, jak je získat pro vaše řešení.


Workshop začíná ve středu 15. května 2024 v 9.30 a končí v 17.00. Pokračuje ve čtvrtek 16. května 2024 opět od 9.00 do 17.00. Cena zahrnuje oběd a občerstvení po celou dobu konání workshopu. Catering zajišťuje sociální bistro Kuchařky bez domova.  

Platba za workshop může být provedena platební kartou v dalším kroku registrace nebo převodem na účet. Splatnost vystavené zálohové faktury je pak 5 kalendářních dnů. Pokud nebude faktura uhrazena v uvedené lhůtě, registrace účastníka/účastnice bude zrušena a místo bude nabídnuto dalším zájemcům/zájemkyním.

V případě otázek pište na e-mailovou adresu olga.havlinova@osf.cz.


Jak vytvořit a realizovat advokační strategii

Registration
Komunitní centrum a zahrada Kotlaska, Praha 8

Nad Kotlaskou I 95, 180 00 Praha 8-Libeň, Czechia

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Nadace Open Society Fund Praha
Prokopova 197/9, 13000 Praha, Czech Republic

Company ID: 47611804
Tax ID: CZ47611804
VAT ID: CZ47611804

Comments