;

Zákonitosti hudby - prednáška / Bratislava

Tickets for Zákonitosti hudby - prednáška / Bratislava.

Pozývame Vás na prednášku venovanú hudbe, na ktorú sa pokúsime nahliadnuť z viacerých strán a úrovní. Súčasťou prednášky bude aj prezentácia s ukážkami. Podujatie je súčasťou medzinárodného projektu Novej Akropolis s názvom „Cez rozmanitosť k jednote“.

Čo Vás v tento večer čaká:

  • Čo tvorí hudbu.
  • Hudba a zlaté číslo.
  • Vplyv hudby na človeka.

Hudba sprevádza ľudstvo od nepamäti. Aj v pozostatkoch kultúr dávno stratených nachádzame záznamy či už samotných hudobných diel alebo minimálne informácie o tom, že hudba bola dôležitou súčasťou každodenného života

V rámci prednášky sa pozrieme na to, čo nám o hudbe a jej zákonitostiach môže povedať matematika či veda a prečo hudba je a vždy bola taká dôležitá pre človeka, jeho fungovanie, pozdvihovanie a duchovný rozvoj.

„Kde slová zlyhajú, hudba prehovorí.“ Hans Christian Andersen

Dĺžka trvania: 2 hodiny s prestávkou. Počet účastníkov je obmedzený na 30 osôb.

Prednášať bude p. Martin Meliško, lektor Novej Akropolis, ktorý absolvoval program štúdia východnej a západnej filozofie, psychológie, etiky a symbolizmu. Vedie kurzy v oblastiach filozofie, psychológie, symbolizmu a starovekých kultúr.

Prihlásiť sa na prednášku je možné do začiatku podujatia prostredníctvom platformy Inviton (platba kartou/internet banking). Platbu prevodným príkazom je možné zrealizovať viac ako 3 pracovné dni pred podujatím. V prípade akýchkoľvek technických alebo osobných problémov s prihlásením nás prosím kontaktujte e-mailom na info@akropolis.sk alebo telefonicky/SMS na 0904 403 791

Vstupné: základné 6 €; študenti a seniori 4 €. Vstupenka je platná po realizovaní úhrady.

Miesto konania: Centrum Agathos, Osadná 15, Bratislava.

Zákonitosti hudby - prednáška / Bratislava

Buy tickets
Nová Akropolis, o.z., Bratislava

Osadná 266/15, 831 03 Bratislava-Nové Mesto, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Nová Akropolis, o. z.
Osadná 15, 83103 Bratislava, Slovakia

Company ID: 36067008
Tax ID: 2021543524

Comments