;

6. Zimný filmový seminár 4 živly: OSUD (24. - 26. 2. 2017)

Kam vás osud zaveje v posledný februárový víkend? Zimné 4 živly sú vám súdené!

Tickets for 6. Zimný filmový seminár 4 živly: OSUD (24. - 26. 2. 2017).

Na konci zimy budete môcť prežiť v Banskej Štiavnici predĺžený víkend s hranými, dokumentárnymi i animovanými filmami, zaujímavými hosťami a kvalitnou hudbou. 6. Zimný filmový seminár 4 živly bude venovaný téme OSUD a vítaní sú tí a tie, čo v jeho moc veria, ale aj všetci a všetky, ktorým hrá do karát skôr náhoda. Zvýhodnená akreditácia na zimný filmový seminár bude v predpredaji do 23. 2. 2016, alebo do naplnenia vymedzeného počtu akreditovaých účastníkov. V prípade, že sa všetky akredtiáce nevypredajú v predpredaji, budú k dispozícii na mieste za 17 €. 

Cena klasickej akreditácie je v predpredaji cez portál Inviton 15 €, cena študentskej akreditácie je 12 €. Nárok na študentskú akreditáciu majú študenti a študentky základných, stredných a denného štúdia vysokých škôl, pri výbere akreditačnej pásky v akreditačnom centre sa však musia preukázať platným študentským preukazom, vystaveným na svoje meno. V prípade, že sa nebudú môcť preukázať, budú musieť doplatiť rozdiel medzi zakúpenou študentskou akreditáciou a cenou klasickej akreditácie platenej na mieste. Akreditácia oprávňuje držiteľa/držiteľku na vstup na všetky časti programu podujatia. Peniaze za zakúpenú permanentku nevraciame!

Permanentky zakúpené na portáli Inviton si budete môcť vymeniť za akreditačné náramky v akreditačnom centre na poschodí banskoštiavnického Kina Akademik počas trvania podujatia - vždy 30 minút pred začiatkom prvej dennej projekcie a 30 minút po začiatku poslednej. Počet akreditovaných účastníkov je obmedzený na 120 kusov. O počte zostávajúcich voľných miest budeme priebežne informovať na webstránke www.4zivly.sk, prípadne na sociálnych sieťach. 

6. Zimný filmový seminár 4 živly: OSUD (24. - 26. 2. 2017)

Kam vás osud zaveje v posledný februárový víkend? Zimné 4 živly sú vám súdené!
Buy tickets
Banská Štiavnica

Námestie svätej Trojice, 969 01 Slovakia

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

občianske združenie štyri živly
Novackého 2, 841 04 Bratislava, Slovakia

Company ID: 31813291
Tax ID: 2021697755

N/A

Comments