;

Jednosmernú, prosím! vol. 2

Tickets for Jednosmernú, prosím! vol. 2.

A je tu zas! Náš event Jednosmernú, prosím! mal veľký ohlas v Bratislave, a preto prichádza teraz bližšie za vami do Banskej Bystrice!
Tento event je podobne ako jeho prvé vydanie ako stvorený pre mladých ambicióznych stredoškolákov, ktorí sa pohrávajú s myšlienkou svojho štúdia v zahraničí. 
Zmena svojho domova za úplne cudziu krajinu je veľký krok pre každého odvážlivca, ktorí sa rozhodne túto zmenu podstúpiť. Avšak vidina lepšieho vzdelania, nových kamarátov a pod. obnáša aj nepríjemnejšie stránky ako financie, ubytovanie a podobne. Ak Ti tieto problémy vŕtajú v hlave a nevieš si dať s nimi rady, náš event je práve pre Teba!
Od našich sveta-znalých speakerov sa dozvieš najmä to, ako sa na svoju vysnívanú školu vôbec dostať, ako si hľadať ubytovanie a v neposlednej rade si svoj pobyt v zahraničí financovať. Ak však nechceš stráviť celé štúdium štúdium v cudzine, ale iba jeho časť, dozvieš sa na našom evente aj o programe Erazmus a iných voľnočasových aktivitách, ktoré Ti budú k dispozícii.
Počet účastníkov na tomto podujatí je 30 ľudí, tak preto neváhaj sa zaregistrovať čo najskôr.
PROGRAM
• 15:00 – 15:30 – Registráciu účastníkov
• 16:00 – 16:10 – Prezentácia organizácie PreStredoškolákov
• 16:10 – 16:55 – Ako sa dostať na svoju vysnívanú školu? Financie? Ubytovanie?
• 16:55 – 17:10 – Prestávka
• 17:10 – 18:00 – Program Erazmus a voľný čas

Jednosmernú, prosím! vol. 2

Location
Registration
Sport BAR

Dolná 144/11, 974 01 Banská Bystrica, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Pre Stredoškolákov
Pri Tehelni 9, 85110 Bratislava, Slovakia

Company ID: 42265754

N/A

Comments