;

OPUS - LIVE IS LIFE

HOLKY BĚŽTE DÁL!

Ateliér BABYLON, Námestie SNP 473/14, Bratislava

OPUS - LIVE IS LIFE

HOLKY BĚŽTE DÁL!
Buy tickets
OPUS - LIVE IS LIFE

OPUS – LIVE IS LIFE

„HOLKY BĚŽTE DÁL!“

Skupina OPUS sa radí k veľmi úzkemu kruhu rakúskych a neanglofónnych umelcov vôbec, ktorým sa podarilo vyprodukovať skutočný, svetový hit! „Live Is Life“ je dodnes kultovou hymnou, stálou súčasťou playlistov rozhlasových staníc a smelo sa môže úspešnosťou porovnávať s najväčšími, svetovými TOP hitmi s dlhou životnosťou. OPUS od čias vzniku tejto piesne skutočne „live“ dobyl svet a jeho medzinárodné scény od Európy až po Južnú Ameriku.

Kto však OPUS zredukuje len na hit číslo 1 "Live Is Life", ten skupinu naozaj naživo ešte nezažil. Už desaťročia baví skupina svoje publikum ďalším, dlhým radom melodických, rockových kúskov, ako sú "Flying High", "Eleven", "Hands In The Air", "Up & Down" a mnohé ďalšie. Čo je však pre OPUS dodnes príznačné? Ani po štyridsiatich rokoch koncertnej kariéry nestratili jeho členovia nič  zo svojej hráčskej chuti a vášne. Stále idú jednoducho naplno! Skutočne nie je veľa hudobných skupín, ktoré si aj po toľkých mnohých rokoch zachovávajú takú vysokú zvukovú, technickú a hlasovú kvalitu ako OPUS, skupina, ktorá ešte aj dnes účinkuje v pôvodnom zložení: Herwig Rüdisser (voc.), Ewald Pfleger (guit.), Günter Grasmuck (drums) und Kurt Plisnier (keyb.).

VIP VSTUPENKA je súčasne vstupenkou na after party s účasťou členov skupiny!

Ateliér BABYLON

Námestie SNP 473/14, 811 06 Bratislava, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

KraftStaff Eventfabrik
Hauergasse 34, 2410 Hainburg an der Donau, Austria

Company ID: ATU 73269189

N/A

Comments