;

Chill Village

Letisko Piešťany
9 - 11  August 2019

Price

from 250 €

Chill Village

Date
9 - 11  August 2019
Buy tickets
Chill Village

Bell tent and Bell tent max.

V našich veľkých, pohodlných a luxusných Bell tentoch sa budete cítiť lepšie ako doma! A to nielen preto, že sú oveľa bližšie k areálu festivalu. S dostatkom priestoru na spanie, párty alebo jednoducho pre odpočinok sú naše Bell tenty hrejivé a útulné v noci a svieže a vzdušné po celý deň. Vždy budete tiež suchší, rovnako ako vaše veci. Vodotesné krytie stanu, ktoré tento luxus zabezpečuje, sa dá behom nevyhnunej každodennej vlny tepla zrolovať a poskytnúť tak maximálne festivalové pohodlie. Bell tenty majú aj okná!

Naše stany sú vybavené luxusnými nafukovacími jednolôžkovými a dvojlôžkovými matracami s bavlnenou dekou a vankúšom. Odporúčame priniesť si vlastný spací vak pre pocit osobného pohodlia.

Vnútri môžete nájsť príjemné nočné osvetlenie.

Stany sú vnútri vždy suché, bez ohľadu na počasie, takže ak aj prší, vaše veci aj vy ste v úplnom poriadku. A stan rovnako zostane stáť bez ohľadu na to, aké je počasie.

Pre maximálne pohodlie odporúčame maximálne päť (5) osôb ubytovaných v jednom Bell tente a maximálne sedem (7) osôb ubytovaných v jednom Bell tente max.

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Bell Tents and Bell Tents Max.

Our large, luxuriously comfortable bell tents are better than home! And not just because they’re a lot closer to the festival site. With plenty of room for sleeping, grooving, or simply hanging out, the bell tents are warm and cozy in the evening and, crucially, cool and breezy during the day. You’ll always be dry too – and the waterproof  ground sheet can be unzipped and rolled up during the inevitable daily heatwave to provide the ultimate in midday festival comfort. They even have windows. All covered with mosquito netting of course, to keep the bugs out.

Our tents will be equipped with luxurious inflatable single or double mattresses with a cotton cover and pillow. We recommend you bring your own sleeping bags or bedding to compliment this.

You’ll also find a very pretty lighting.

These tents are always dry inside, whatever the weather, so if it rains, you and your stuff are fine. And the tent will stay standing whatever the weather as well.

We recommend a maximum of five (5) persons per tent to ensure comfort and a maximum of seven (7) persons per tent max.

 Letisko Piešťany

Žilinská cesta 597/81, 921 01 Piešťany, Slovakia

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Stratená dolina, o.z.
Svätoplukova 16791/28, 82108 Bratislava, Slovakia

Company ID: 50158520

N/A

Comments