;

Festival Punkáči deťom 2018

2. SÉRIA vstupeniek v predaji!

Rybníky v obci Opatovce , Trenčín, 913 11 , Slovensko 30. 08 - 02. 09  2018

Kúpiť vstupenky

Kúpiť vstupenky

Festival Punkáči deťom 2018

 8. ročník festivalu Punkáči deťom 

30.8.2018 - 1.9 2018 , 

Festival Punkáči deťom je letný hudobný benefičný festival orientovaný v štýle punk-rock, ska, reggae, rockabilly, ktorý sa koná už od roku 2008. Cieľom festivalu je priblíženie punkovej subkultúry ľudom, ktorí ju doposiaľ vnímali ako „odpad spoločnosti“ a snaha o pomoc deťom, ktoré ju potrebujú. Chceme spojiť príjemné s užitočným a ukázať ľudom, že aj zábavou sa dá pomáhať tým, ktorí to skutočne potrebujú. Výťažok zo vstupného bude venovaný nadácií Pomoc deťom v ohrození, ktorá je zameraná na pomoc chorým, týraným,zneužívaným a postihnutým deťom alebo deťom, ktoré sa ocitli v ohrození zdravia a života. Všetky vystupujúce kapely hrajú bez nároku na honorár, čím vyjadrujú podporu festivalu a dokazujú návštevníkom, že aj oni majú srdce a že peniaze pre nich nehrajú hlavnú rolu. Festival si vybudoval svoju tradíciu, nakoľko sa bude konať už ôsmy ročník. Festival sa uskutoční v termíne 30.8.-1.9.2018 v Opatovciach pri Trenčíne ako v poradí 8. ročník. Vystúpi na ňom počas 3 hracích dní viac ako 40 kapiel. Organizátori dávajú okrem známych kapiel na undergroundovej scéne priestor aj mladým nádejným kapelám, čím sa podieľajú aj na rozvoji kultúry na Slovensku. Organizátormi festivalu sú nadšenci-dobrovoľníci z celého Slovenska, ktorí obetujú každoročne pre festival svoje dovolenky, čas, energiu a osobné financie. Všetci organizátori sú dobrovoľníci, ktorí to robia bez odmeny. Právnou formou festivalu je OZ Punkáči deťom. Za posledné 2 ročníky (2016, 2017) sa podarilo na festivale vyzbierať zo vstupného 27 327 eur, ktoré boli venované detskej nadácii Pomoc deťom v ohrození (www.pomocdetom.sk). Festival v roku 2017 nadviazal spoluprácu s OZ Trenčiansky útulok, ktorý svojimi dobrovoľníkmi pomohol organizačne zabezpečiť parkovisko počas festivalu. Časť financií s príspevkov za parkovanie bola potom venovaná útulku na nákup krmiva pre zvieratká.
 
PD 2018 (30.8.-1.9.2018):

LOS FASTIDIOS (IT), THE TWINKLES (IT), HOTEN TOTEN, PIPES AND PINTS, TOTÁLNI NASAZENÍ, HOUBA, KARPINA, PUNK FLOID, PUNKREAS, ZAKÁZANÝ OVOCE, THE FIALKY, ODPAD, VISION DAYS, NEŽFALEŠ, THE PARANOID, DIMENZIA X, DEGRADACE, CATASTROFY, DUKLA VOZOVNA, NEKULTÚRA, TRAGEDIS, KOHOUT PLAŠÍ SMRT, FUERA FONDO, SITŇAN, ZHODA NÁHOD, MUERTI, TRI GROŠE, KONFRONT, V.B.P.S, THE WILDERNESS, DÁŠA FON FĽAŠA, SHADOW OF TELEVISION, SUPERTESLA, UHOL DOPADU, BARBAR PUNK, VYSOKÉ NAPĚTÍ, CHEERS!, KÝBEL MAČIEK, LIQUID JESUS, TRUE REASON, UNITY, ZATMENIE MYSLE, DROWNING CHARON

 
Predaj lístkov JE dostupný na stránke predajcu lístkov www.inviton.sk alebo na stránke www.punkacidetom.sk/listky .
 
Prvých 100ks lístkov za 18€/ VYPREDANÉ!
20€ prvých 250 lístkov/ TERAZ V PREDAJI
23€ po vypredaní prvej série lístkov daľsích 250 lístkov
26€ permanentka v predpredaji do 29.8.2018
29€ permanentka na mieste
15€ sobota na mieste
10€ ZŤP permanentka (možnosť zakúpenia iba na mieste)
7,5€ ZŤP sobota (možnosť zakúpenia iba na mieste)
 
Deti do 12 rokov (vrátane) majú na festival vstup zdarma, musia byť v sprievode rodiča.
 
Predpredaj prebieha online, platba za lístky bude možná týmito sposôsobmi: bankovým prevodom, platobná karta, TatraPay, VÚB ePlatby, Sberbank WEBpay, Sporopay, Uniplatba...
Po obdržaní platby bude lístok s unikátnym QR kódom odoslaný na email kupujúceho. Zakúpený lístok bude potrebné predložiť na bráne festivalu (vytlačený na domácej tlačiarni/stiahnutý v aplikácii) , kde bude po nasnímaní QR kódu vytlačený identifikačný náramok oprávňujúci vstup do areálu festivalu. Každý QR kód zo vstupenky je použiteľný iba jeden krát! !!!
95% z hodnoty každej zakúpenej vstupenky bude ako výťažok pre detskú nadáciu Pomoc deťom v ohrození (www.pomocdetom.sk) . Zvyšných 5% je odmena predajcu.
Organizátorom festivalu je OBČIANSKE ZDRUŽENIE PUNKÁČI DEŤOM.

Rybníky v obci Opatovce , Trenčín

913 11 Opatovce, Slovensko

Organizátor podujatia

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom podujatia - vstupeniek, organizácie, lokality, prosíme kontaktujte organizátora podujatia.

Punkáči deťom o.z.
Michalská 2339/1, 92001 Hlohovec, Slovensko

IČO: 50319175
DIČ: 2120307178

N/A

Diskusia

Kontakt

Inviton s.r.o.
Prievozská 14
821 09 Bratislava
Slovenská republika