;

Storytime

Venované silným príbehom

Štúdio L+S 16. októbra 2018 08:30

Registrácia

Registrácia

Storytime

Svetovo uznávaná filmárka pôvodom z Varšavy Agnieszka Holland má na konte Zlatý Glóbus, viacero nominácií a cien z filmových festivalov v Benátkach, Cannes aj v Berlíne a tri nominácie na Oscara. Do Bratislavy pricestuje na konferenciu venovanú silným príbehom s názvom Storytime. 16. októbra v rámci nej vystúpi v štúdiu L+S. Spolu s ďalšími rečníkmi bude hovoriť o tom, ako silné príbehy menia svet aj v dnešnej dobe facebookových statusov, emotikonov a instantných fotiek. 

Okrem poľskej režisérky s príhovormi vystúpia napríklad scenárista kultového českého filmu Pelíšky a filmová dvojička Jana Hřebejka Petr Jarchovský. Je takisto držiteľom dvoch oscarových nominácií za filmy Musíme si pomáhat a Želary. Ďalšími potvrdenými hosťami sú holandská spisovateľka Manon Uphoff, ktorá v roku 1994 publikovala slávny príbeh Poep, na Oscara nominovaný katalánsky režisér Carles Bosch (dokumentárne snímky Balseros, Septiembres, Petitet a Bicycle, Spoon, Apple), rumunský investigatívny novinár Victor Ilie a slovenský sociológ a publicista Michal Vašečka. Zoznam hostí však nie je konečný a organizátori sľubujú ešte ďalších zaujímavých storytellerov a storytellerky.

   

Štúdio L+S

Námestie 1. mája 5, 811 06 Staré Mesto, Bratislava, Slovensko

Organizátor podujatia

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom podujatia - vstupeniek, organizácie, lokality, prosíme kontaktujte organizátora podujatia.

Nadácia otovrenej spoločnosti
Baštová 5, 81103 Bratislava, Slovensko

IČO: 30845173
DIČ: 2020851107

N/A

Diskusia

Kontakt

Inviton s.r.o.
Prievozská 14
821 09 Bratislava
Slovenská republika