;

Vševedko

Festival pre zvedavé deti a ich milujúcich rodičov

Stará Tržnica, Námestie SNP 484/25, 811 01 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko 14. apríla 2019 10:00

Kúpiť vstupenky

Kúpiť vstupenky

Vševedko

Hlavnou myšlienkou edukačného festivalu je ponúknuť rodičom aktivity, ktoré nielen zabávajú ale najmä obohatia ich ratolesti. S tým súvisí tiež prezentácia alternatívnych možností vzdelávania súkromných jaslí, škôlok a škôl. Ponuka festivalu je pestrá a doplní ju nabitý sprievodný program pre deti všetkých kategórií.

 

HLAVNÉ PÓDIUM

  • PACI PAC- Veselé pesničky pre vaše detičky.
  • Kúzelná fyzika - Interaktívne predstavenie plné zábavy, pokusov a zaujímavých poznatkov. Kúzelná fyzika je o spoznávaní fyziky všade okolo nás. Dostane vás do sveta kúziel matky prírody. 
  • Divadielko SpozaVoza - Ružová rozprávka - Veselá rozprávka s pesničkami o prasiatkach ktoré hľadajú svoj domov. Deti sa naučia rozpoznávať rôzne krajiny a zažijú s prasiatkami veľa humorných situácií.
  • Jóga pre deti s JOXESO - Hravé cvičenie pre malých jogínov a jogínky.
  • Pánko - Interaktívny koncert a workshop nielen pre deti. Súčasťou vystúpenia bude aj interaktívny hudobný mini workshop. V rámci koncertu sa deti naučia hrať na rôzne rytmické nástroje - budú tak mať možnosť zahrať si priamo s kapelou.
  • Čítanie pre rodiny s deťmi s Braňom Jobusom - Čítanie a rozprávanie o Muflónovi Anciášovi, Plajkovi i červotočovi Chrumovi je určené pre deti a ich rodičov. Hudobník a spisovateľ Braňo Jobus predstaví svoje veselé knihy a čítanie občas nahradí aj spevom.
  • Divadielko SpozaVoza - Tajomstvo oceánu - Bábková inscenácia o veľkom putovaní malej veľrybky Gerdy za domovom. Gerda sa jedného dňa ocitne sama a vydá sa na dobrodružnú cestu naprieč oceánom počas ktorej získa mnoho zážitkov a priateľstiev. Predstavenie odkrýva aj enviromentálnu tému a snaží sa už v detskom veku prebudiť záujem o triedenie odpadu a čistotu okolo seba.

PREDNÁŠKY 

WORKSHOPY

Viac info na www.vsevedkofestival.sk

Stará Tržnica, Bratislava

Námestie SNP 484/25, 811 01 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

Organizátor podujatia

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom podujatia - vstupeniek, organizácie, lokality, prosíme kontaktujte organizátora podujatia.

Aktivikid s.r.o.
Osuského 30, 85101 Bratislava, SR

IČO: 51981076

N/A

Diskusia

Kontakt

Inviton s.r.o.
Prievozská 14
821 09 Bratislava
Slovenská republika