;

Jean Claude Alix v Bratislave

Alix

Tickets for Jean Claude Alix v Bratislave.

Pozývame na exkluzívnu prednášku známeho francúzskeho naturopata Jeana Claude Alixa, ktorý sa prírodnej medicíne a jej metódam s úspechom venuje už 20 rokov. Do Bratislavy príde predstaviť nielen svoje knihy, ale i svoje skúsenosti a liečebné postupy. Ako sám hlása - liek na rôzne choroby je v skutočnosti veľmi jednoduchý.
Jediná celoslovenská prednáška je určená pre verejnosť a bude sa konať v priestoroch Impact Hubu na Hviezdoslavovom námestí.


Dvojdňový workshop s francúzskym naturopatom s 20 ročnou praxou. Počas týchto dvoch dní máte exkluzívnu možnosť oboznámiť sa s metódami prírodnej medicíny, diskutovať, pýtať sa a dozvedieť sa množstvo zaujímavých a užitočných informácií priamo od nášho hosťa Jeana Claude Alixa. Zdravé občerstvenie + prekvapenie je v cene workshopu. V prípade záujmu je potrebné napísať na alixbratislava2019@gmail.com počet účastníkov je obmedzený. Jean Claude Alix

 

Narodil sa v roku 1951 vo francúzskom St. Etienne. V roku 1974 po piatich rokoch štúdia na univerzite INSA pracoval ako inžinier informatiky a vyvíjal počítače a programy pre vedu a medicínu.

 

V roku 1987 mal nehodu na motocykli a lekári mu povedali, že už nebude chodiť kvôli zničeným kolenám. S veľkou odvahou a pomocou prírodných prípravkov sa mu podarilo získať všetky fyzické zdatnosti. Po nehode začal uvažovať o pomoci iným ľuďom s podobnými ťažkosťami aké mal kedysi on, a po troch rokoch štúdia sa stal naturopatom. Osem rokov pracoval sám vo svojej prvej lekárskej ordinácii a založil školu Medicus, čo bola škola pre mladých liečiteľov. Založil ju s úmyslom posúvania svojich znalostí. V roku 1999 založil najväčšie centrum naturálnej medicíny ''Buchweizenberg'' v Solingene.

 

Našiel metódy vyliečenia tela a mysle pre takmer všetky ľudské choroby a počas dvadsiatich rokov v tomto centre pracoval veľmi efektívne so skupinou kolegov. V tomto období bolo v centre Buchweizenberg vyliečených niekoľko tisíc ľudí z celej Európy.

 

Jean Claude napísal šesť kníh – Ide o vaše črevo, Ide o vašu krv, Ide o vaše kosti, Ide o budúcnosť bez rakoviny, Ide o váš život a kuchárku Ide o vašu stravu.

 

Vysvetlil v nich ako žiť dlho bez choroby a zúčastnil sa stoviek konferencií v celej Európe. Síce Nemecko opustil a teraz si užíva penziu, ale tento čas venuje písaniu dalších kníh a pripravuje semináre pre mladých kolegov.

 

Jeho životným cieľom je ukázať, že liek je v skutočnosti veľmi jednoduchý.

Jean Claude Alix v Bratislave

Alix
Registration
Impact Hub Bratislava a Hotel West Bratislava

Bratislava, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Ivana Filípková
Frankovská 14 , 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovakia

Company ID: 36833550
Tax ID: 2022443995
VAT ID: SK2022443995

Comments