;

Plánovanie podujatia môže byť náročné. Akékoľvek chybné kroky môžu mať kritické následky pre vaše podujatie a vašu značku, takže je dôležité si pripraviť základný kontrolný zoznam (checklist), kým sa nachádzate vo fáze plánovania, a neskôr si doplniť podrobnosti.

Preto sme pripravili zoznam TOP 10 najdôležitejších vecí, na ktoré by ste nemali zabudnúť. Tieto veci vám pomôžu zabezpečiť, aby vaša akcia prebiehala hladko a zredukujete tak šance, že sa niečo pokazí.

Ak plánujete podujatie, na ktorom budete využívať menovky určite riešite ako čo najefektívnejšie vytlačiť menovky, bez toho aby ste zruinovali svoj rozpočet a zároveň nemali zbytočne veľa odpadu.

Predtlačené menovky môžu byť problémom, lebo do výroby ich musíte zadať niekoľko dní pred samotnou konferenciou a pritom ešte deň pred eventom sa vám menia a dopĺňajú mená na zozname hostí.

Online marketing patrí medzi najčastejšie formy propagácie eventov. Reklamy na Facebooku, Instagrame a Google sú dnes významnou súčasťou každej kampane - či si ich spravujete sami, alebo si najímate špecialistov.

Neustály vývoj a vylepšenia v oblasti online marketing ho stále posúvajú vpred. Postupne sme si zvykli na detailné štatistiky, možnosti cielenia reklamy alebo Pay-Per-Click model (PPC), pri ktorom platíme len za kliknutia.

 

 Menovky sa môžu zdať ako malý detail vašej akcie, ale sú jednou z hlavných zložiek celkového zážitku účastníkov.

Dobre navrhnutý badge poskytuje účastníkom najrelevantnejšie informácie a umožňuje im, aby navzájom ľahko networkovali. Tu je 6 tipov, ktoré vám pomôžu navrhnúť zaujímavé a efektívne badge pre vašu konferenciu:

 

Ak chcete vytvoriť skutočne úspešnú udalosť - konferenciu alebo workshop, musíte pochopiť účastníkov vášho podujatia. Keď spoločnosť vytvára produkt, prvá vec, o ktorej si myslia, je potenciálny zákazník. Ako organizátor konferencie si musíte najskôr určiť, kto je váš účastník podujatia, a to ešte predtým, ako vytvoríte webovú stránku udalosti, vyberiete platformu na registráciu účastníkov alebo začnete predávať vstupenky.

Kontakt

Inviton s.r.o.
Dvořákovo nábrežie 8
811 02 Bratislava
Slovenská republika