;

Morbid Charade: Halloween Burlesque Nite

Tickets for Morbid Charade: Halloween Burlesque Nite.

Milovníci záhrobnej romantiky tráviaci víkendy v lesnatých oblastiach, kde pozemná hmla tancuje svoj balet, kde muziku večera diktuje škrekot žiab a kde vám len silný svit splnu mesiaca pomáha na ceste lemujúcej hnilobným parfémom močariska, dofutašte k nám! Pre všetkých outsiderov, nerdov, milovníkov horrorov a punkrockerov máme tento rok jednu sexy bláznivú didžinu. Dátum patriaci miliónom duší po celom svete ako deň ich oslavy a nekonečnosti. Desivo pôsobiaci sviatok ktorý má však hlbokú pointu v láske k blížnemu svojmu si vieme náležito užiť aj u nás. Vychutnajte si spolu s nami toto strašidelné čoromoro! Vychutnajte si Halloween s Tease Avenue!

Rozvíriť jesenné lístie na pódiu nám tentokrát pomôžu špeciálni hostia zo zahraničia Lady Clapback (FIN), Lady AnnaHell (CZ), Zorya Blue (PL/CZ) spolu s domácimi menami Diamond Fairy, Sin Medicine, Livia a Luminious Art. Lesklej mŕtvolnosti celého podujatia dodá krásnu iskru Madame Red a tempo nebude celý večer udržiavať nikto iný ako Black Rose!

Prebehne aj súťaž o „Most Morbid“ kostým a záverečný program sa bude niesť v atmosfére kompilácie tej najlepšej horrorpunkovej a psychobilly hudby akú pre vás dokážeme poskladať!

Lupeň v predpredaji za 13€. Na mieste vlezeš v maske za 13€ a bez masky za 15€.

Vstup od 18 rokov.

Doors: 20:00

Showtime 20:30

Morbid Charade: Halloween Burlesque Nite

Buy tickets
Kafé Scherz

Palisády 1248/27, 811 06 Bratislava, Slowakei

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Naughty Avenue s. r. o.
Zelená 1, 811 01 Bratislava, Slovakia

Company ID: 51320304
Tax ID: 2120677383

N/A

Comments