;

Rande(nie) je veda

Psychológ a expertky na reč tela a etiketu prezradia ako lepšie randiť v reálnom svete.

Tickets for Rande(nie) je veda.
Ženy vs. muži. Od prvého kontaktu až po začiatky a udržanie naplneného vzťahu

Či som žena a či muž , ako sa nezáväzne prihovoriť tomu, po kom mi srdce túži či oči bažia? A ako následne úspešne a efektívne randiť? Sú online appky/ zoznamky výhodou alebo stratou času? 

Jedným z najčastejších prekážok a sklamaní v prvých fázach randenia sú mylné očakávania, ktoré máme jeden od druhého. Pravidlá balenia sa zmenili, nastalo obdobie chaosu. Je zložité odhadnúť čo očakávajú ženy, čo muži a ešte ťažšie aby sa ich očakávania stretli na pol ceste.

V prednáške si povieme a v praktických cvičeniach vyskúšame ako sa zbaviť strachu z odmietnutia a dokázať spontánne nadväzovať kontakt s neznámymi ľuďmi, ktorých však túžime spoznať. Vysvetlíme si prototypy vzorcov správania žien i mužov na základe ich povahových čŕt.

 

 V prednáškach si predstavíme 3 kľúčové témy, ktoré sa dotýkajú každého muža a ženy. 


1. Ženy vs. muži od prvého kontaktu po randenie
Diana Fabiánová

2. 5 jazykov príťažlivosti a tá pravá cesta do jeho/jej srdca
Marcela Hrapková

3. Prečo a ako randiť offline v dobe online zoznamovania?
Pavol Nagy

 

Večerom vás budú sprevádzať

 

Diana Fabiánová

 

Dokumentaristka, riaditeľka festivalu Jeden Svet, organizátorka a spoluzakladateľka LáskaTu

Diskusiu moderuje Diana Fabiánová, spoluzakladateľka LáskaTu, dokumentaristka a dušou i telom oddaná matchmakerka. Venuje sa aj spoločenským témam a je umeleckou riaditeľkou medzinárodneho filmového festivalu dokumentárnych filmov Jeden Svet.

Už 3 roky s LáskaTu organizuje najväčšie singles párty na Slovensku, pravidelné rýchle rande a senzuálne rande.

Spolu na akciách randilo viac ako 6500 singles, vzniklo množstvo pevných vzťahov a dokonca sa narodilo minimálne 6 bábätiek o ktorých vieme.

 

Web LáskaTu
 
 

Marcela Hrapková

 

Psychologička, terapeutka a vzťahová poradkyňa

PSYCHOLOGIČKA, terapeutka, lektorka, ktorá študovala psychológiu na FiF UK v Bratislave. V odbornej praxi sa venuje jednotlivcom i skupinám a netají sa svojím novodobným prístupm.
 
Záujemcov učí vlastný prístup k naplnenému životu, ktorému hovorí Cesta blaha. Okrem úspešnej psychoterapeutickej praxe píše marcitáty, blogy a články v médiách, vedie skupinové programy, retreaty a prednáša na životné témy (rodičovstvo, partnerské vzťahy, zero waste v duši).

Ľudí lieči najmä slovom, doplnkovo ale pracuje aj s energiami a zmenenými stavmi vedomia.

 

 

Pavol Nagy

 

Zakladateľ LáskaTu.sk a hlavný organizátor eventov.

V roku 2016 sa pridal k dovtedy ženskému kolektívu LáskaTu. Povolaním IT produktový manažér rozbehol sociálnu sieť laskatu.sk a zaviedol pravidelné zoznamovacie eventy LáskaTu.

„Každý mesiac stretávam stovky singles a vo väčšine prípadov majú všetci niečo spoločné. Sám som momentálne single a zažívam rovnaké situácie ako naši hostia. 

Ako ITčkár som bol dlho zástancom jednoduchého online randenia, ktoré sa zdalo ako win-win riešenie. V súčasnosti mám už iný názor a viem, že existujú aj príjemnejšie spôsoby ako nadviazať kontakt. 

Verím, že táto prednáška vám zmení pohľad na seba, mužov, ženy a celé randenie."

 

Rande(nie) je veda

Psychológ a expertky na reč tela a etiketu prezradia ako lepšie randiť v reálnom svete.
Location
Registration
KC Dunaj~

Nedbalova 435/3, 811 01 Bratislava, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

LaskaTu s.r.o.
Bernolákova 2, 81107 Bratislava, Slovakia

Company ID: 51061597
Tax ID: 2120595675

N/A

Comments