;

Back to the roots by Francesco Mazzei and Jirka Zajíček

Vychutnajte si gastro zážitok v podaní šéfkuchára Jirka Zajíčka a Marchese Francesca Mazzei.

Tickets for Back to the roots by Francesco Mazzei and Jirka Zajíček.

Príďte si vychutnať gastro zážitok v podaní šéfkuchára Jirka Zajíčka a Marchese Francesca Mazzei v párovaní vín zo svetoznámeho vinárstva Mazzei založenom už od roku 1435.

Naším odrazovým mostíkom bolo dlho pripravované hosťovanie viacnásobného michelinského šéfkuchára Enrica Bartoliniho v Hoteli Lomnica. Keďže nie každý má Tatry ako na dlani, rozhodli sme sa preniesť zážitok aj do Bratislavy. Francesco ešte pred samotnou návštevou Tatier spojí svoje umenie s Jirkovým v špeciálnom niekoľkochodovom degustačnom menu párovanom s vínami z portfólia vinárstva Mazzei.

Degustačné menu sa bude niesť v znamení atmosféry jesennej dediny s tajnými indíciami ako hmla, víkend u babičky alebo pečené jablká. Napárované budú jednoduché dedinské jedlá s tradíciou, spoločne so špičkovými vínami. Môžete sa tešiť aj na exkluzívne rarity z ktorých existuje už len zopár fliaš, ktoré so sebou prinesie Francesco. Súčasťou degustácie bude aj prémiové slovenské víno ViaJur z Kaštieľa Pálffy.

Už 7. novembra 2019 od 18.00 hod.

Back to the roots by Francesco Mazzei and Jirka Zajíček

Vychutnajte si gastro zážitok v podaní šéfkuchára Jirka Zajíčka a Marchese Francesca Mazzei.
Location
Buy tickets
Selaví

Klobučnícka 442/4, 811 01 Bratislava, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Pálffyovský kaštieľ, a.s.
Prostredná 49/13, 90021 Svätý Jur, Slovakia

Company ID: 46818481

Comments