;

Česká stand up comedy – DĚLÁME TO VE TŘECH! (Divadlo Do houslí-ČR)

Tickets for Česká stand up comedy – DĚLÁME TO VE TŘECH! (Divadlo Do houslí-ČR).

- večer plný autorského humoru a českej srandy v štýle stand-up comedy – PREMIÉRA!!!

V máji roku 2018 vznikla v Olomouci stand-up skupina, ktorá si hovorí „Děláme to ve třech“.

Medzi jej členov patrí, divákom Divadla v podpalubí dobre známy herec, režisér a scenárista Roman Vencl, ktorý u nás už niekoľko rokov pravidelne účinkuje so svojim autorským divadlom Do Houslí.

Trio doplňuje Romanov kolega z Moravského divadla v Olomouci Jan Ťoupalík a taktiež profesionálny kúzelník Karel Pomahač, ktorý patrí medzi českú špičku v mikromágii a kartových kúzlach

Za necelé dva roky svojej existencie absolvovalo toto trio cez tridsať stand-up vystúpení po celej Českej republike a so svojim programom boli pozvaní i na tohtoročný 20. ročník prestížneho Grand Festivalu Smíchu, ktorý každoročne organizuje Východočeské divadlo Pardubice. Na tomto festivale sa predstavuje to najlepšie zo súčasnej českej komediálnej tvorby.

Na Slovensku budú vystupovať vôbec po prvý krát a nachystali si to najlepšie za svojho komediálneho umeniaKaždé ich predstavenie je jedinečné, neopakovateľné a je nielen dielom pripraveného materiálu ale taktiež i dielom okamihu, či aj prítomných divákov.

Ak sa hovorí, že jedna minúta smiechu naozaj predlžuje ľudský život o jeden rok, tak potom z tohto ich predstavenia budete odchádzať priam až nesmrteľníJ

Námet a réžia: Roman Vencl

Hrajú: Roman Vencl, Jan Ťoupalík a Karel Pomahač.

Online predpredaj: lodteatro.inviton.sk

Česká stand up comedy – DĚLÁME TO VE TŘECH! (Divadlo Do houslí-ČR)

Buy tickets
LOĎ - Divadlo v podpalubí

Tyršovo nábrežie, 851 01 Bratislava-Petržalka, Slovakia

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Umelecká loď - občianske združenie
Za Hradbami 33, 902 01 Pezinok, Slovakia

Company ID: 379 28 937
Tax ID: 2022490503

Comments