;

Online predstavenie Matrix

Po úspešnom online predstavení English dvojka nepremeškajte to ďalšie! Opäť príde LA KOMIKA k Vám domov!

Tickets for Online predstavenie Matrix.

LA KOMIKA a predstavenie Matrix prvý krát online! Nezmeškajte túto historickú chvíľu a pozrite si skvelú komédiu s vynikajúcimi hereckými výkonmi z pohodlia domova.

 

Online predstavenie začína 30.03.2020 o 21:00. Po zakúpení vstupenky dostanete emailom adresu (odkaz) kde sa online divadlo nachádza a heslo pre vstup do divadla. A nezabudnite sa pekne obliecť, veď idete do divadla. 🙂


Foto zdieľajte na Facebooku a Instagrame #lakomikaonline

 

Matrix je vtipná komédia o tom, ako sú naše životy len zhodou šťastných či nešťastných náhod a udalostí a ako nie je všetko tak, ako sa na prvý pohľad zdá... Štyri príbehy nás pútavo a pikantne vtiahnu do života niekoľkých vzťahov, ale aj do histórie tak, ako ju ešte nepoznáte.

Možno raz za život dostávame šancu všetko radikálne zmeniť...ale ako ju rozpoznať? Žijete s niekým, koho vlastne vôbec nepoznáte? Vitajte v Matrixe! Viete, prečo nosí darčeky Dedo Mráz? Ak áno, už ste jednou nohou v Matrixe... Ako spoznáte osudovú lásku?

Na tieto aj iné otázky vám odpovedia naši herci: Miroslav Noga, Renáta Ryníková, Zuzana Kyzeková a Lukáš Dóza, v novom predstavení MATRIX, od autora a režiséra Karola Vosátka. Nenechajte si utiecť náš Matrix v divadelnom podaní, plný zábavy, ale aj zamyslenia so štipkou trpkosti bytia.

Čaká vás prudká zábava a príliš nečakaná pravda...

Autor a réžia: Karol Vosátko
Účinkujú: Miroslav Noga, Renáta Ryníková, Zuzana Kyzeková a Lukáš Dóza

 

Predstavenie nie je vhodné pre divákov mladších ako 15 rokov.

Online predstavenie Matrix

Po úspešnom online predstavení English dvojka nepremeškajte to ďalšie! Opäť príde LA KOMIKA k Vám domov!
Location
Buy tickets
Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Art gallery
Žehrianska 4, 85107 Bratislava, Slovakia

Company ID: 30857686
Tax ID: 2022101037

Comments