;

ZOOKONTAKT

Tickets for ZOOKONTAKT.

ZOOKONTAKT je jedinečným miestom, kde sa návštevníci zoznámia so svetom zvierat úplne zblízka. Len v ZOOKONTAKT v Liptovskom Mikuláši, priamo pri obľúbenej Tatralandii, zažijú návštevníci priamy kontakt so zvieratami, ktoré sa narodili v ľudskej opatere a bez človeka by v prírode neboli schopné prežiť. ZOOKONTAKT plný zážitkov je otvorený 365 dní v roku.

Návšteva v ZOOKONTAKT je jedinečná tým, že v sprievode ošetrovateľov sa návštevník dostane do neopakovateľného kontaktu so zvieratami. Dozvie sa zaujímavosti zo života zvierat a odpovede na otázky, ktoré mnohých zaujímajú. ZOOKONTAKT sa nachádza pri Aquaparku Tatralandia, len 5 minút cesty autom z centra Liptovského Mikuláša a zhruba 25 minút cesty autom z lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry. Návštevníci spoznajú zblízka život viac ako 120 druhov zvierat. Veľmi atraktívne je vidieť zblízka mláďatá šeliem – medveďa, leva, tigra, pumu, servala aj karakala. Nielen deti si užívajú pobyt po voliére s papagájmi, veveričkami, kengurami či pelikánmi.

ZOOKONTAKT ponúka tiež ukážky voľného letu dravých vtákov a mnoho iného. Počas návštevy je možné zvieratá nakŕmiťodfotografovať sa s nimi. Deti majú možnosť zajazdiť si na poníkoch.

Novinkou tohtoročnej sezóny je možnosť navštíviť okrem známeho areálu „na kopčeku“ oproti Liptov Arény aj nový areál v bývalom Tatrapolise, kde sú okrem expozície zvierat návštevníkom k dispozícii rôzne detské atrakcie ako vodná strela, neposedné loďky, detský kolotoč, zrkadlový labyrint. Všetkých očarí návšteva kostolíka na Anjelskom vŕšku. Ponuku atraktivít dopĺňajú aj miniatúry najznámejších svetových stavieb, pri ktorých je možné sa odfotiť, ale aj dozvedieť sa zaujímavé informácie o týchto architektonických unikátoch. Návštevníkov každú polhodinu prevezie areálom motorový vláčik.

Návštevu ZOOKONTAKT spríjemňuje aj možnosť posedenia na terase či už pri skvelej káve alebo výbornom obede.

ZOOKONTAKT

Location
Buy tickets
ZOOKONTAKT, Ráztocká 21, 031 05 Liptovský Mikuláš, Slovensko

Ráztocká 21, 031 05 Liptovský Mikuláš, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

ZOOKONTAKT, s.r.o.
Jakubovany 189, 03204 Jakubovany , Slovakia

Company ID: 36416835
Tax ID: 2021812958
VAT ID: SK2021812958

N/A

Comments