;

Improshow!

Tickets for Improshow!.

Improshow! - improvizácia na želanie


Improshow! je improvizačným, divadelným predstavením Sašu Stankova a Romana Blumaiera.
Herci sa poznajú od štúdií na JAMU z jedného ročníka. Hrajú a improvizujú spolu viac ako desať rokov.
Súčasťou inscenačního tímu je aj hudobník pán Milan Bečvář a jeho kapela, známa brnenská figúra, povestná svojím nekonvenčným uchopením hudobných šlágrov.
Myšlienka predstavenia je jednoduchá, publikum si želá a herci hrajú, proste Improshow!

Čo si budete priať Vy?

 

Hosť: Richard Stanke

Hral už ako dieťa. „Dá sa povedať, že som hral od malička. Bavilo ma to, nemal som pocit, že je to vec, do ktorej ma niekto núti.“ Študoval na Vysokej škole múzických umení, odbor herectvo. Je dlhoročným členom Činohry Slovenského národného divadla, no rád si odskočí i do iných divadiel alebo pred televíznu kameru. Okrem herectva sa venuje aj dabingu. Prvý raz daboval už keď mal sedem rokov.

K najznámejším inscenáciám a filmom, v ktorých účinkoval patrí DIEVČA Z JAZERA (1978), KÚZELNÉ MESTEČKO (1982), ALŽBETIN DVOR (1986) či O DVE SLABIKY POZADU (2004). Predstavil sa aj v seriáloch ZBOROVŇA (1999), RODINNÉ TAJOMSTVÁ (2005) a ORDINÁCIA V RUŽOVEJ ZÁHRADE (2007). Objavil sa tiež v zábavnej improvizačnej relácii PARTIČKA (2009).

Improshow!

Location
Venue sectors
Babylon

Kolárska 3, 811 06 Staré Mesto, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Wien - Concert Agency
Seyringer Strasse 1/2/269, 1210 Wien, Austria

Company ID: 1234

N/A

Comments