;

Humans of [fjúžn]

15. ročník festivalu [fjúžn]

Tickets for Humans of [fjúžn].

Viac informácii nájdete v evente na Facebooku.

🌆 Humans of […] je populárny koncept zachytávania a predstavovania obyvateľov rôznych miest, ktorý má svoje korene v New Yorku. Prvú sériu Humans of New York vytvoril Brandon Stanton ešte v roku 2010, odvtedy sa projekt rozšíril do rôznych kútov sveta.

Večerný formát Humans of [fjúžn] pod taktovkou režisérky Alžbeta Vrzgula vyberá sedem rôznorodých hostí, ktorí reprezentujú pestrosť vekovú, profesnú, gender či náboženskú, pestrosť pôvodu a príbehov. Ako zvládli pandémiu koronavírusu Khadra, Illah, Lucia, Mykola, Anabela, Sawkat či Addy? Inšpiratívne ženy a muži s cudzokrajným pôvodom sa podelili o svoje skúsenosti so životom na Slovensku - so všetkými radosťami i starosťami, strachmi či úspechmi.

Diváci budú počas večerného programu sledovať mozaiku príbehov vo videách aj priamo na pódiu. Humans of [fjúžn] je ukážkou toho, čo máme ako ľudia spoločné, zároveň je oslavou ľudskej pestrosti. Dopĺňa vernisáž Refjúžn poster v rámci zahájenia Festival [fjúžn] 2020. Večer bude moderovať skvelá komička s iránskym pôvodom Nastaran A Motlagh.

🖼 Humans of [fjúžn] sú tvárou tohtoročnej kampane festivalu [fjúžn], "stretnúť" ich môžete na citylightoch roztrúsených v uliciach hlavného mesta či v mestskej hromadnej doprave. Aj takto chceme priniesť pozornosť na rozmanitosť Slovenska medzi širokú verejnosť. Fotografie portrétov pripravili Jana Gombikova a Piotr Gąska z VIDNO.

Počet divákov v sále je na podujatie Humans of [fjúžn] obmedzený.

Lístok platí aj na podujatie Sounds of [fjúžn], kde vystúpia kapely Anabela Mollová & Band a Helado Infinito with special guest: Sasha Mamaev.

Odoslaním prihlasovacieho formuláru nám dávate súhlas s použitím vami uvedených údajov. Od 25. mája 2018 vstúpilo do platnosti nové nariadenie Európskej únie, ktoré upravuje ochranu osobných údajov (GDPR). Na ich základe je potrebné, aby ste vyjadrili súhlas s evidenciou vami poskytnutých údajov a súhlas so zasielaním informácií o našich aktivitách e-mailom. Chceme vás ubezpečiť, že vaše údaje sú u nás v bezpečí tak, aby ich správa bola v súlade s novým nariadením EÚ. Vaše údaje neposkytujeme tretím stranám. Nadácia Milana Šimečku používa vašu e-mailovú adresu výlučne na komunikáciu ohľadom pripravovaného podujatia. Odoslaním prihlasovacieho formuláru nám dávate súhlas s použitím vami uvedených údajov.

Humans of [fjúžn]

15. ročník festivalu [fjúžn]
Buy tickets
A4 – priestor súčasnej kultúry

Karpatská 2, 811 05 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Nadácia Milana Šimečku
Svoradova 747/5, Bratislava 81103, Slovakia

Company ID: 17314178
Tax ID: 2020832022

N/A

Comments