;

ajlavmjuzik [fjúžn] najt

15. ročník festivalu [fjúžn]

Tickets for ajlavmjuzik [fjúžn] najt.

Viac informácii nájdete na evente na Facebooku.

Hostia: Oksyi | FOM | ingrediens | DifferentZen | Claviq

Aj tento rok je ajlavmjuzik súčasťou festivalu [fjúžn]. Niesú nám ľahostajné hodnoty slobody a ľudských práv. Máme radi multikulturalizmus a pestrosť v hudbe.

Z dôvodu pandémie sme zvolili komornejšiu "lokálnejšiu" formu. Programovo predstaví svoju tvorbu štvorica beatmakerov FOM, ingrediens, DifferentZen a Claviq. Všetkých spája projekt NEW BEATS ON THE BLOCK. Ako [fjúžn] prvok sa k nim pridá speváčka Oksyi z Ukrajiny.

Všetkým je jasné, že otázka ohľadom pandémie bude visieť vo vzduchu najbližšie mesiace. Veríme, že akciu nebudeme musieť rušiť kvôli tvrdším pravidlám. Nechceme ohroziť na živote žiadneho z návštevníkov.

Počet návštevníkov je limitovaný.

Odoslaním prihlasovacieho formuláru nám dávate súhlas s použitím vami uvedených údajov. Od 25. mája 2018 vstúpilo do platnosti nové nariadenie Európskej únie, ktoré upravuje ochranu osobných údajov (GDPR). Na ich základe je potrebné, aby ste vyjadrili súhlas s evidenciou vami poskytnutých údajov a súhlas so zasielaním informácií o našich aktivitách e-mailom. Chceme vás ubezpečiť, že vaše údaje sú u nás v bezpečí tak, aby ich správa bola v súlade s novým nariadením EÚ. Vaše údaje neposkytujeme tretím stranám. Nadácia Milana Šimečku používa vašu e-mailovú adresu výlučne na komunikáciu ohľadom pripravovaného podujatia. Odoslaním prihlasovacieho formuláru nám dávate súhlas s použitím vami uvedených údajov.

ajlavmjuzik [fjúžn] najt

15. ročník festivalu [fjúžn]
Buy tickets
Nová Cvernovka

Račianska 1575/78, 831 02 Bratislava, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Nadácia Milana Šimečku
Svoradova 747/5, Bratislava 81103, Slovakia

Company ID: 17314178
Tax ID: 2020832022

N/A

Comments