;

Sounds of [fjúžn]

15. ročník festivalu [fjúžn]

Tickets for Sounds of [fjúžn].

Viac informácii nájdete v evente na Facebooku.

Na záver prvého dňa 15. ročníka fstivalu [fjúžn] vás ešte čakajú dva koncerty nefalšovaných multikulti hudobníkov. Predstavia sa Anabela Mollová & Band a Helado Infinito with special guest: Sasha Mamaev (GONSOFUS).

Koncerty sú pokračovaním podujatia Humans of [fjúžn].

Humans of [fjúžn] sme začali v roku 2019. Jedným z cieľov festivalu [fjúžn] je priblížiť verejnosti život ľudí, ktorých v spoločnosti nie je veľmi počuť ani vidieť. Minulý rok tak dostalo príležitosť predstaviť sa deväť ľudí so zahraničným pôvodom a v tejto tradícii plánujeme pokračovať. Portréty, ktoré sme priniesli tento rok, predstavujú sedem osobností a reprezentujú vekovú, profesijnú, rodovú či náboženskú rozmanitosť pôvodu a príbehov. Koncept Humans of [fjúžn] je ukážkou toho, čo máme ako ľudia spoločné, zároveň je oslavou ľudskej pestrosti.

Kapacita podujatia je limitovaná.

Odoslaním prihlasovacieho formuláru nám dávate súhlas s použitím vami uvedených údajov. Od 25. mája 2018 vstúpilo do platnosti nové nariadenie Európskej únie, ktoré upravuje ochranu osobných údajov (GDPR). Na ich základe je potrebné, aby ste vyjadrili súhlas s evidenciou vami poskytnutých údajov a súhlas so zasielaním informácií o našich aktivitách e-mailom. Chceme vás ubezpečiť, že vaše údaje sú u nás v bezpečí tak, aby ich správa bola v súlade s novým nariadením EÚ. Vaše údaje neposkytujeme tretím stranám. Nadácia Milana Šimečku používa vašu e-mailovú adresu výlučne na komunikáciu ohľadom pripravovaného podujatia. Odoslaním prihlasovacieho formuláru nám dávate súhlas s použitím vami uvedených údajov.

Sounds of [fjúžn]

15. ročník festivalu [fjúžn]
Buy tickets
A4 – priestor súčasnej kultúry

Karpatská 2, 811 05 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Nadácia Milana Šimečku
Svoradova 747/5, Bratislava 81103, Slovakia

Company ID: 17314178
Tax ID: 2020832022

N/A

Comments