;

Refjúžn Poster

15. ročník festivalu [fjúžn]

Tickets for Refjúžn Poster.

Viac informácii nájdete na evente na Facebooku.

🖼 Úvod Festival [fjúžn] 2020 bude patriť víťazom plagátovej súťaže Refjúžn Poster, ktorú vyhlásila Nadácia Milana Šimečku pri príležitosti Svetového dňa utečencov.

Nie každý mal možnosť ukryť sa pred koronavírusom do domácej karantény. Grafičky a grafici, ktorí sa do súťaže plagátov prihlásili, reflektovali svoj pohľad práve na osudy týchto ľudí, na ich cestu cez zavreté hranice či sprísnené opatrenia po celom svete. Zároveň sa zamýšľali nad tým na aké limity naráža naša solidarita.

Do súťaže sa prihlásilo celkovo 77 prác, z ktorých odborná porota vybrala 18 finalistov. Ich práce, aj plagát, ktorý získal cenu verejnosti, uvidíte na vernisáži v piatok podvečer o 18:00 v A4.

Vstup na vernisáž je voľný, jednotlivé plagáty si na mieste budete môcť aj zakúpiť.

Odoslaním prihlasovacieho formuláru nám dávate súhlas s použitím vami uvedených údajov. Od 25. mája 2018 vstúpilo do platnosti nové nariadenie Európskej únie, ktoré upravuje ochranu osobných údajov (GDPR). Na ich základe je potrebné, aby ste vyjadrili súhlas s evidenciou vami poskytnutých údajov a súhlas so zasielaním informácií o našich aktivitách e-mailom. Chceme vás ubezpečiť, že vaše údaje sú u nás v bezpečí tak, aby ich správa bola v súlade s novým nariadením EÚ. Vaše údaje neposkytujeme tretím stranám. Nadácia Milana Šimečku používa vašu e-mailovú adresu výlučne na komunikáciu ohľadom pripravovaného podujatia. Odoslaním prihlasovacieho formuláru nám dávate súhlas s použitím vami uvedených údajov.

Refjúžn Poster

15. ročník festivalu [fjúžn]
Registration
A4 – priestor súčasnej kultúry

Karpatská 2, 811 05 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Nadácia Milana Šimečku
Svoradova 747/5, Bratislava 81103, Slovakia

Company ID: 17314178
Tax ID: 2020832022

N/A

Comments