;

Ako na ryžové halušky? Workshop s Kvet Nguyen.

15. ročník festivalu [fjúžn]

Tickets for Ako na ryžové halušky? Workshop s Kvet Nguyen..

Viac informácii nájdete v evente na Facebooku.

🍚🥝 Nikto z nás nie je rovnaký. Tvoria nás odlišné príbehy, rôzne pozadia, iné zázemia. Ako by vyzerala tvoja identita, ak by si ju mal zobraziť?

Kvet Nguyen sa vo svojej tvorbe zaoberá identitou - a neustále hľadá spôsoby, ako zobraziť nejednoznačnosť identít. Vo svojej poslednej práci využíva jedlo (ako symbol rôznych kultúr) a vďaka nim vytvára hybridy, kde spája dva odlišné svety, aby poukázala na svoj zmiešaný európsko-ázijský pôvod.

🍴📸 Workshop pozostáva z práce s jedlom, konečným dielom budú vaše výtvory z jedla. Kvet Nguyen bude prítomná pre asistenciu a tipy, zároveň vám vaše konečné dielo odfotí. Na konci workshopu si dielo budete môcť vziať so sebou. Fotografie vám budú zaslané po postprodukcii, s vaším súhlasom budú zverejnené ako súčasť kolaboratívnej práce s Kvet Nguyen.

Rôzne ingrediencie a potraviny bude zabezpečené, môžete si však priniesť aj vlastné.

Trvanie workshopu: 1 hodina /5 osôb/
Kapacita: 15 osôb
Cena workshopu: 12 EUR

Kapacita podujatia je limitovaná.

Odoslaním prihlasovacieho formuláru nám dávate súhlas s použitím vami uvedených údajov. Od 25. mája 2018 vstúpilo do platnosti nové nariadenie Európskej únie, ktoré upravuje ochranu osobných údajov (GDPR). Na ich základe je potrebné, aby ste vyjadrili súhlas s evidenciou vami poskytnutých údajov a súhlas so zasielaním informácií o našich aktivitách e-mailom. Chceme vás ubezpečiť, že vaše údaje sú u nás v bezpečí tak, aby ich správa bola v súlade s novým nariadením EÚ. Vaše údaje neposkytujeme tretím stranám. Nadácia Milana Šimečku používa vašu e-mailovú adresu výlučne na komunikáciu ohľadom pripravovaného podujatia. Odoslaním prihlasovacieho formuláru nám dávate súhlas s použitím vami uvedených údajov.

 

Ako na ryžové halušky? Workshop s Kvet Nguyen.

15. ročník festivalu [fjúžn]
Buy tickets
Onakô Tattoo

Špitálska 2214/20, 811 08 Bratislava, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Nadácia Milana Šimečku
Svoradova 747/5, Bratislava 81103, Slovakia

Company ID: 17314178
Tax ID: 2020832022

N/A

Comments