;

East Song Project

15. ročník festivalu [fjúžn]

Tickets for East Song Project.

Viac informácii nájdete na evente na Facebooku.

🎶 Medzi dvomi hovorenými podujatiami Apples & Hrušky: Connecting cultures a Joke's On You – live english standup comedy vás poteší aj hudobný predel jedenej z rozprávačiek Diany Khwaja.

Jej East Song Project vznikol ako jedna obrovská náhoda v lete roku 2018, kedy sa rozhodla zaspievať otcovi na 50. narodeniny zopár afgánskych a iránskych pesničiek.

🎤 "Bez nejakých akordov a nôt sme denne počúvali pesničky a snažili sa vyskladať čo počujeme. Preto piesne, ktoré hráme, sú vždy nejaká zvláštna a na prvé počutie upravená verzia originálu. Verím, že tým chalani a zároveň aj ja pridávame d piesní vlastný podpis a preto sa čoraz viac prihovárajú k akékémukoľvek druhu publika," hovorí Diana.

Tento druh hudby sa nakoniec všetkým natoľko zapáčil, že v ňom pokračujú aj ďalej. East Song Project je pomerne mladá kapela a každý člen sa venuje inému odboru vo svojom živote. Aj napriek tomu, že spolu trávia málu času vždy sa vedia stretnúť a dať dokopy to, čo ich spája.

Kapacita prechádzky je limitovaná.

Odoslaním prihlasovacieho formuláru nám dávate súhlas s použitím vami uvedených údajov. Od 25. mája 2018 vstúpilo do platnosti nové nariadenie Európskej únie, ktoré upravuje ochranu osobných údajov (GDPR). Na ich základe je potrebné, aby ste vyjadrili súhlas s evidenciou vami poskytnutých údajov a súhlas so zasielaním informácií o našich aktivitách e-mailom. Chceme vás ubezpečiť, že vaše údaje sú u nás v bezpečí tak, aby ich správa bola v súlade s novým nariadením EÚ. Vaše údaje neposkytujeme tretím stranám. Nadácia Milana Šimečku používa vašu e-mailovú adresu výlučne na komunikáciu ohľadom pripravovaného podujatia. Odoslaním prihlasovacieho formuláru nám dávate súhlas s použitím vami uvedených údajov.

East Song Project

15. ročník festivalu [fjúžn]
Location
Registration
KC Dunaj, Nedbalova 3, 811 01 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

Nedbalova 3, 811 01 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Nadácia Milana Šimečku
Svoradova 747/5, Bratislava 81103, Slovakia

Company ID: 17314178
Tax ID: 2020832022

N/A

Comments