;

Hanička a Murko - rozprávka Kúzelný kvet - videopožičovňa (Full HD)

Tickets for Hanička a Murko - rozprávka Kúzelný kvet - videopožičovňa (Full HD).

Hanička a Murko - rozprávka Kúzelný kvet - videopožičovňa (Full HD)

Dátum: 3-mesačný prístup

Cena: 4 eurá

 

VIDEOUKÁŽKA

HLAVNÁ INFORMÁCIA

Výpožičná doba: 3 mesiace od zakúpenia vstupenky (možnosť opakovaného prezerania)

Dĺžka filmu: 80 minút

Cena: 4 eurá - rodinný lístok

Miesto: ONLINE

Postup:

Po zakúpení vstupenky dostanete do svojho emailu PDF so vstupenkou, v ktorej nájdete svoj prihlasovací kód pre prehratie videa. Prihlasovací kód zadáte tu: https://www.inviton.eu/es/11562/ Film bude k dispozícii3 mesiace od zakúpenia vstupenky - t.j. lehota výpožičnej doby filmu sa počíta od kúpy vstupenky a nie od dátumu jej aktivácie! Pre prehratie filmu budete potrebovať zariadenie (telefón, tablet, počítač, televízor…) s pripojením na internet. Film si môžete prehrávať opakovane! Ďakujeme :)

INFORMAČNÝ TEXT

Najobľúbenejšie bábky, škôlkarka Hanička a jej kocúrik Murko, prinášajú malým deťomcelovečerný rozprávkový film!

Hanička je škôlkarka a spolu so svojim kocúrikom Murkom bývajú v malej dedinke. Zažívajú bežné veci, ako všetky malé deti.Až RAZ... Raz sa im prihodí niečo čarovné. Podarí sa im vypestovať kúzelný kvet a vďaka nemu prežijújeden netradičný rozprávkový deň, v ktorom nebude chýbať anidetektívna zápletka! A my ho môžeme prežiť s nimi!

V celovečernej rozprávke “Kúzelný kvet” vystúpi spoločne s Haničkou a Murkom 36 zvieratiek - bábok a ich veľká kamarátka Simi (Simona Bartosová). Bábky Haničku a Murka, ako aj všetky vystupujúce zvieratká (tiež bábky), vedúprofesionálni bábkoherci. Hlasy im prepožičaliznámi a obľúbení herci: Murkovi svoj hlas prepožičal azda najznámejší herec v roliach detských hrdinov -Peter Krajčovič (hlas trojice káčerov Hui, Dui a Lui zo seriálu Káčerovo či mačičiek Pa a Pi), Haničke zasa Zuzana Jurigová Kapráliková (známa zo Slovenského rozhlasu a tiež ako hlas mnohých animovaných postavičiek), Kure a Sove Bibiana Ondrejková (známa z dabovania Julie Roberts či Phoebe zo seriálu Priatelia), Ďatlovi a Kohútovi Roman Ferienčík (známy z filmu Na vlásku ako Flyn Rider alebo Howard Wolowitz zo seriálu Teória veľkého tresku), ďalším zvieratkám zas Peter Rúfus (známy z mnohých filmov aj ako hlas Harisona Forda, Roberta De Nira, či Michaela Douglasa), Michal Hudák (absolútny OTO 2019 a 2020), Danica Jurčová, Števo Martinovič, čiLucia Siposová.

Celá rozprávka trvá 80 minút a zabavia sa pri nej aj väčšie deti a ich rodičia. Nakrúcalo sa vpríťažlivých exteriéroch - na gazdovstve, v lese, na lúke, či pri potôčiku.

Deti sa v príbehu môžu tešiť aj na10 obľúbených pesničiek o zvieratkách, ktoré ich zaručene roztancujú a rozospievajú:

  1. Mačiatka

  2. Na dvore býva sliepočka naša (https://youtu.be/WyCh1ihHrQQ)

  3. Čerevný kacheľ, biela pec

  4. Ďube ďateľ do kôry

  5. Ide líška cez horu

  6. Zajačik, ušiačik (https://youtu.be/w7btYPnGcoE)

  7. Ja som žabka, ty si žabka (https://youtu.be/kyTij5zso8g)

  8. Sedí mucha na stene

  9. Mala som milého

  10. Naša mačka strakatá

 

Rozprávkový film Kúzelný kvet vyšiel 27.11.2020 aj na DVD. Zakúpiť si ho môžete na stránke https://www.spinaker.sk/hanicka-a-murko-kuzelny-kvet alebo v partnerských kníhkupectvách a obchodoch (Panta Rhei, Martinus, Gorila…). 

Hanička a Murko majú svoj úspešný YouTube kanál (s viac ako 40 miliónmi videní pesničiek, rozprávok a vzdelávacích videí), vlastný seriál vysielaný v Detskej televízii JOJKO, koncertujú naživo a pred DVD Kúzelný kvet vydali 2 CD a 2 DVD.

Na YouTube kanáli Haničky a Murka nájdete viac ako 100 pesničkových klipov, vzdelávacích videí a rozprávkových príbehov: https://www.youtube.com/c/HaničkaaMurko

Aktuálne informácie o aktivitách Haničky a Murka nájdete na facebookovej stránke Haničky a Murka: https://www.facebook.com/hanickaamurko/ 

Viac informácií nájdete nawww.hanickamurko.sk

Zvierací kamarátiHaničky a Murka pochádzajú z rodiny maňušiek "Living Puppets". Ide o unikátne bábky, ktoré majú pohyblivé ústa a labky a preto je ich pôsobenie v príbehu veľmi živé a autentické.Výnimočné bábky značky “Living Puppets” nájdete v e-shope so vzdelávacími hračkami HOPLA.sk. (https://hopla.sk/)

 

ORGANIZÁTOR PODUJATIA

Mgr. Lucia Zimanyiová - Mačka strakatá

E-mail: manager@mackastrakata.sk

 

Hanička a Murko - rozprávka Kúzelný kvet - videopožičovňa (Full HD)

Registration
Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

manager@mackastrakata.sk

Company ID: 53428269

Comments