;

Meč Ducha - Zdravé vzťahy ako cesta k naplnenému životu

Online vstupenky na konferenciu Meč Ducha už dnes

Tickets for Meč Ducha - Zdravé vzťahy ako cesta k naplnenému životu.

“Pán, Boh, povedal: "Nie je dobre byť človeku samému.” (Gn 2, 18a)

Boh hovorí, že nie je dobré, aby bol človek sám, a tak nás stvoril do života vo vzťahoch - do vzťahu s Ním a s ľuďmi okolo nás. Veríme, že Boh má dobrý plán aj so vzťahmi v našich životoch. Ježiš predsa zomrel za to, aby sme mohli nájsť pokoj a slobodu vo vzťahoch, ktoré žijeme. Prečo sú potom vzťahy častokrát také náročné a bolestivé? Na túto, ako aj na iné otázky ohľadom vzťahov, budeme odpovedať práve na tejto konferencii.

Po kúpe vstupenky obdržíte e-mail s PDF súborom v prílohe. V tomto súbore si prečítajte návod ako môžete po zadaní hesla sledovať záznam z konferencie. Celý záznam konferencie vám bude k dispozícii po dobu 30 dní od zakúpenia vstupenky. Počet sledovaní počas tejto doby nie je obmedzený.

Ak ste sa konferencie už zúčastnili a chcete si ju pozrieť opakovane, je to možné so zľavou 75 %, teda za 2,50 €. Napíšte nám z adresy, ktorou ste sa prvý raz registrovali na konferenciu,
e-mail na infocentrum@martindom.sk a my vám pošleme zľavový kód, ktorý potom uvediete pri kúpe vstupenky.

Meč Ducha - Zdravé vzťahy ako cesta k naplnenému životu

Online vstupenky na konferenciu Meč Ducha už dnes
Registration
Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Informačné centrum Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Kapitulská 9, 81101 Bratislava, Slovakia

Company ID: 36066834
Tax ID: 2021533162

Comments