;

Kresťanská konferencia pre podnikateľov: Sila strategických rozhodnutí

Tickets for Kresťanská konferencia pre podnikateľov: Sila strategických rozhodnutí.

Spoločenstvo Martindom pripravuje v poradí už šiestu Kresťanskú konferenciu pre podnikateľov. Konferencia sa uskutoční prezenčne v Kúpeľoch Nimnica a bude tiež vysielaná formou živého online prenosu 17. júna 2021 od 9.15 hod. Táto vstupenka platí iba pre online prenos, nie na prezenčnú účasť.

Žijeme v čase strategických rozhodnutí, ktoré môžu naše podnikanie posilniť a nasmerovať na dlhé roky dopredu. Ako sa správne rozhodovať v dobe rýchlych zmien a výziev? Ktorá oblasť je kľúčová pre stabilizovanie firmy a dosiahnutie úspechu? Tieto rozhodnutia nemusia byť len otázkou prežitia, ale môžu byť kľúčom k otvoreniu nových dverí a príležitostí. Podrobný program konferencie nájdete na www.rozvijame.sk.

Odpovede na tieto otázky budeme odhaľovať spoločne s Jánom Košturiakom, Miroslavom Očenášom, Borisom Gogolom, Mariánom Kolníkom a Máriom Tomášikom, ktorí nás prevedú témou Sila strategických rozhodnutí.

Po kúpe vstupenky obdržíte e-mail s prístupovým kódom a PDF vstupenkou v prílohe. Po zadaní kódu môžete sledovať konferenciu online 17. 6. 2021. Celý záznam vám bude k dispozícii po dobu 20 dní od konania konferencie. Počet sledovaní počas tejto doby nie je obmedzený.

Kresťanská konferencia pre podnikateľov: Sila strategických rozhodnutí

Registration
Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Informačné centrum Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Kapitulská 9, 81101 Bratislava, Slovakia

Company ID: 36066834
Tax ID: 2021533162

Comments