;

Festival Punkáči deťom 2022

Tickets for Festival Punkáči deťom 2022.

Od 1.7. spúšťame druhé kolo predpredaja, v ktorom ťa permanentka vyjde 60€ (VIP 120€) a denný lístok 30€.

11. ročník festivalu Punkáči deťom / 24.8.2022 - 27.8 2022 / airport Trenčín, Slovakia

THE EXPLOITED * THE TOY DOLLS * THE BONES * BOOZE AND GLORY * MAD SIN * THE BOYS * INFECTED RAIN * MOSCOW DEATH BRIGADE *  THE HELLFREAKS * JENNY WOO * SLOBODNÁ EURÓPA * DAVOVÁ PSYCHÓZA * POLEMIC * KONFLIKT * SPS * MEDIAL BANANA * NAČO NÁZOV * THE FIALKY * STARÁ PUŠKA * NEŽFALEŠ * ROZPOR * INSANIA * VISION DAYS * PROTI SMĚRU * KONFRONT * ODPAD * DRIÁK * TRAGEDIS * BRATISLAVSKÉ DIEVČATÁ * MARHULE * CHVM * ZÁVIŠ * MR.TEDDY AND THE SIDEKICKS * GROBIANI * UHOL DOPADU * V.V.U * EMPTY HALL OF FAME * BEAUTIFUL BASTARDS * OI OI PIRATOI * PARKETOVÝ LEV * P.U.M. *  FYASCO * TRIBUTE TO FREEDOM *  BEZ ŠANCE * KAZOSTROJ * HROBAR * KLUCI * BESNA * BRIZOLIT * TATROFKA * DUŠAN VLK * TRSNISI! a ďalší...


Punkáči Deťom je hudobno-spoločenský letný festival. Hlavným motívom festivalu je benefícia - každým rokom sa časť tržieb zo vstupného odovzdáva ako výťažok na pomoc deťom v núdzi prostredníctvom OZ Punkáči Deťom. Nosnými témami festivalu sú porozumenie, inklúzia a solidarita medzi rôznorodými sociálnymi skupinami. V neposlednom rade i aj o rozširovanie povedomia o punkovej subkultúre, o hodnotách tolerancie, empatie a vzájomnej podpory.

Jadrom festivalu je hudobný program. Punkáči Deťom sa pýšia zvučnými menami v line-upe zo zahraničnej i domácej scény. Festival sa sústreďuje predovšetkým na žánre punk, rock, HC, metal, ska, reggae, rockabilly a ich rôzne odnože. V tomto hudobnom zameraní ide o najväčší festival svojho druhu na Slovensku, každoročne upevňujúci a rozširujúci komunitu ľudí, ktorým je blízka hudobná dramaturgia a myšlienka festivalu. Táto komunita sa stále rozširuje, čoho dôkazom je aj rekordná návšteva festivalu v roku 2019 a expanzia festivalu do väčšieho areálu na Letisku Trenčín, vďaka ktorej dokáže okrem hudby ponúknuť i bohatý sprievodný program v podobe dvoch hudobných stejdžov, kinostanu, prednášok či vystúpenia stand-up komikov.

Dôležitou zložkou festivalu je spoločenský presah prostredníctvom stánkov a prednášok neziskových organizácií, ktoré sa angažujú v riešení akútnych spoločenských problémov. Medzi návštevníkmi festivalu sa tak šíri i spoločenská osveta, ktorej myšlienky môžu následne realizovať i v širšom spektre za hranicami komunity.

Festival sa uskutoční v termíne 24.8.-27.8.2022 na letisku v Trenčíne ako v poradí 11. ročník. Vystúpi na ňom počas 4 hracích dní takmer 70 interpretov. Organizátori dávajú okrem známych kapiel na undergroundovej scéne priestor aj mladým nádejným kapelám, čím sa podieľajú aj na rozvoji kultúry na Slovensku.

Na jubilejnom 11. ročníku sa predstavia aj interpreti, ktorí predstavujú špičku undergroundovej scény.

Právnou formou festivalu je občianske združenie Punkáči deťom.


Festival Punkáči deťom 2022

Buy tickets
Penzión na letisku, Trenčín

Legionárska 1894/160, 911 04 Trenčín-Biskupice, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Punkáči deťom o.z.
Michalská 2339/1, 92001 Hlohovec, Slovakia

Company ID: 50319175
Tax ID: 2120307178

N/A

Comments