;

KHD Talks: Backstage s pápežom - Košické Hanusove dni 2021

Tickets for KHD Talks: Backstage s pápežom - Košické Hanusove dni 2021.

Pozývame vás v nedeľu 28.11.2021 o 20:30 na KHD Talks: Backstage s pápežom . Krátke a úderné vstupy o tom, ako sme prežívali návštevu pápeža Františka na východe a čo nám zanechal. Talkshow je organizovaná v rámci festivalu Košické Hanusove dni 2021.

💭 Mení pápež František môj pohľad na vieru a Cirkev?
💭 Čo nás učí o rešpekte a úcte?

Intenzívne mesiace príprav vyústili do historickej návštevy Svätého Otca, ktorá postavila celú krajinu na nohy. Pápež František počas 4 dní na Slovensku mnohých povzbudil, ale zároveň nemalú skupinu aj vyrušil. Pozývame Vás na obľúbený formát KHD talks o pápežovej ceste na východ očami siedmich inšpiratívnych ľudí, ktorí mali tú česť ho stretnúť osobne. 7 výnimočných stretnutí, 7 reflexií napríklad aj o tom, čo nás pápež František učí o líderstve alebo o tom, či je koncert pre pápeža len ďalším vystúpením pre svetovú hviezdu.

Viac informácií o diskusii nájdete na: https://hanusovedni.sk/khd/events/305/khd-talks-backstage-s-papezom/

Celý program festivalu Košické Hanusove dni 2021 nájdete tu: https://hanusovedni.sk/khd/program/
Všetky podujatia festivalu budú streamované online. Podľa aktuálnych možností bude obmedzená kapacita pre divákov na mieste v DKC Veritas v Košiciach.

Tešíme sa na Vás!

KHD Talks: Backstage s pápežom - Košické Hanusove dni 2021

Buy tickets
Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Spoločenstvo Ladislava Hanusa
Pavlovova 20, 82108 Bratislava, Slovakia

Company ID: 31817904

N/A

Comments