;

46. Podroháčske folklórne slávnosti, Zuberec - Brestová

Tickets for 46. Podroháčske folklórne slávnosti, Zuberec - Brestová.

Podroháčske folklórne slávnosti sú najstarším pravidelným folklórnym podujatím na Orave. Od svojho začiatku sa konajú v areáli amfiteátra v Zuberci – Brestovej, v tesnej blízkosti Múzea oravskej dediny.

V programovej štruktúre 46. ročníka nebude chýbať prezentácia kultúry Oravy, a to jej žijúcimi nositeľmi detí a dospelých. Aj tento rok má v programovej štruktúre slávností svoje miesto aj prezentácia kolektívov z piatich regiónov Žilinského kraja. Hosťami jednotlivých programov sú súbory zo Slovenska, Poľska, Česka, Srbska a z Izraela. Prinášame Vám vystúpenia folklórnych súborov, skupín, ľudových hudieb, sólistov, či ukážky remeselníkov, a to všetko v duchu ľudovej kultúry. Počas slávností sa v múzeu koná 30. Tradičný oravský jarmok oživených remesiel, výstavy, tvorivé dielne a sprievodné podujatia.

Vstup do areálu bude podmienený preukázaním sa platnou vstupenkou v tlačenej alebo digitálnej forme. Vstupenka na festival platí v uvedenom čase aj do celého areálu Múzea oravskej dediny. 

Vstupenky z predpredaja budú pri vstupe do festivalového areálu vymenené za identifikačné náramky. 

Deti do 6 rokov majú vstup zdarma.

Zľavnené vstupné: Deti 6 – 15 rokov, ZŤP, sprievodca pre ZŤP/S, Dôchodca 70+ (nárok na zľavnené vstupné je potrebné na mieste podujatia preukázať predložením príslušného preukazu, preukazu ZŤP, prípadne dokladu totožnosti).

46. Podroháčske folklórne slávnosti, Zuberec - Brestová

Location
Buy tickets
Amfiteáter

027 32 Zuberec, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Obec Zuberec
Hlavná 289, 02732 Zuberec, Slovakia

Company ID: 00315036
Tax ID: 2020561917

Comments