;

Lash&Grey a Jana&Lukáš Zubajoví: dialóg dvoch svetov

Tickets for Lash&Grey a Jana&Lukáš Zubajoví: dialóg dvoch svetov.

Pozývame vás v nedeľu 19.6.2022 o 17:30 na hudobný dialóg & talkshow o hĺbke a krehkosti súčasných identít. Koncert je organizovaná v rámci festivalu Bratislavské Hanusove dni 2022.

💭 Akú krásu milujú?

💭 Po akom dobre túžia?

💭 Kde (ne)nachádzajú pokoj?

„Neskoro som ťa začal milovať, Krása taká dávna a taká nová, neskoro som ťa začal milovať! ... Volal si a kričal a preboril si moju hluchotu. Žiaril si, skvel si sa a zahnal si moju slepotu. Šíril si vôňu, ja som si jej vdýchol a dychtím po tebe. Okúsil som a teraz som lačný a smädný...“ Augustínove slová z Vyznaní poukazujú na krehkosť človeka, jeho túžby po kráse, naplnení a Bohu i na jeho obmedzenia, vnútorné boje a neistoty. Naše pozvanie prijali dva právom oceňované hudobnícke páry na priesečníku kresťanského a sekulárneho sveta. Hudbou a slovom vyjadria  krásu tak, ako ju vnímajú oni. Alebo je krása iba jedna? „Dotkol si sa ma a zahorel som túžbou po tvojom pokoji...“

Našimi hosťami budú Jana a Lukáš Zubajoví, ktorí nám zahrajú piesne z ich pripravovaného albumu a Kristína Mihaľová s Jakubom Šedivým, ktorých album Sleepin' With the Lights On minulý rok vyhral Debut roka na Radio_Head Awards. 

Viac informácií o podujatí nájdete na: 

Celý program festivalu Bratislavské Hanusove dni 2022 nájdete tu: https://hanusovedni.sk/sk/bhd/program/.

Tešíme sa na Vás!

Lash&Grey a Jana&Lukáš Zubajoví: dialóg dvoch svetov

Registration
Pálffyho Záhrada, Bratislava

Zámocká 7074/32, 811 01 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Spoločenstvo Ladislava Hanusa
Pavlovova 20, 82108 Bratislava, Slovakia

Company ID: 31817904

Comments