;

Bratislavské divadelné noci / Zuzanka, neplač

Tickets for Bratislavské divadelné noci / Zuzanka, neplač.

Open-air podujatie Bratislavské divadelné noci vznikli v roku 2019, s cieľom aktivovať verejný priestor a sprostredkovať umelecký, spoločenský a intelektuálny zážitok aj počas leta. Program 4. ročníka je zložený z predstavení: Zuzanka, neplač, Podivuhodné hodiny literatúry Hany a Matúša, večer Túlavého divadla - Trtúd, Pliagy a Hnusoby a Shakespeare na ulici.

O predstavení Zuzanka, neplač.

"Malé uličky, svojrázne postavičky, mladí muži, krásne ženy v ohrození, príbeh lásky, zrady a vášne. Tak vtipné, tak dojemné...

Jedným slovom „červená knižnica“ bratislavského Starého Mesta, ale s humorom, groteskou a v rytme chytľavej hudby.

Nejde o vernú rekonštrukciu doby, naopak o vymyslený príbeh, ktorý sa nikdy nestal. Tajomstvo príbehu sa pomaličky, v rytme starej dávnej melódie, odhaľuje. Osudové tajomstvo, ktoré priťahuje a láka. Má ho Paríž i Berlín." (Jakub Nvota)

Hrajú: A. Čonková / K. Kilo, L. Hurajová, Z. Kyzeková, A. Mojžišová, D. Šencová / S. Soldánová, R. Hudec, Š. Martinovič, Š. Richtárech, J. Ružička

Viac info: https://www.tulave.sk/zuzanka-neplac/

Vhodné pre divákov od 12 rokov. Dĺžka predstavenia: 120 min.

Vstup na predstavenie: do 20:30 hod. Po začatí predstavenia nie je možné vstupné vrátiť alebo reklamovať. V prípade zľavnenej vstupenky je potrebné preukázať sa príslušným preukazom pri vstupe na podujatie.


PODMIENKY:

  • Predstavenie môže začať a aj prebiehať počas nepriaznivého počasia (napr. v daždi), a to v prípade, ak usporiadateľ a / alebo divadelný súbor akceptuje poveternostné podmienky.
  • V prípade, že v čase začiatku predstavenia prší, usporiadateľ si vyhradzuje právo začiatok predstavenia posunúť.
  • Predstavenie môže byť prerušené (aj opakovane) a potom opäť pokračovať.
  • O zrušení predstavenia sa rozhoduje až v čase plánovaného začiatku predstavenia – t.j. o 20:30.

ODPORÚČANIA:

Počas predstavenia nie je možné používať dáždniky, z dôvodu obmedzenia viditeľnosti. V takomto prípade odporúčame odev a obuv prispôsobiť počasiu a využiť pršiplášte, nepremokavú obuv a pod. V súvislosti s COVID-19 sú návštevníci povinní dodržiavať aktuálne opatrenia ÚVZ SR.

Bratislavské divadelné noci / Zuzanka, neplač

Buy tickets
Múzeum mesta Bratislavy, Bratislava

1, Radničná 577, 811 01 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Túlavé divadlo
V. Clementisa 16, 91701 Trnava, Slovakia

Company ID: 36085707

N/A

Comments