;

Bratislavské divadelné noci / Večer Túlavého divadla - Trtúd

Tickets for Bratislavské divadelné noci / Večer Túlavého divadla - Trtúd.

Open-air podujatie Bratislavské divadelné noci vznikli v roku 2019, s cieľom aktivizovať verejný priestor a sprostredkovať umelecký, spoločenský a intelektuálny zážitok aj počas leta. Program 4. ročníka je zložený z predstavení: Zuzanka, neplač, Podivuhodné hodiny literatúry Hany a Matúša, večer Túlavého divadla - Trtúd, Pliagy a Hnusoby a Shakespeare na ulici.

O hudobno-dramatickom predstavení TRTÚD

Trtúd - to je veľmi zvláštne slovo, ktorého význam pochopíte, len ak prídete k nám. Trtúd je večer Túlavého divadla s úplne aktuálnymi a novými dialógmi, piesňami a forbínami. Prevedieme vás naším vlastným vesmírom absurdity a smiechom ako jediným liekom na všetko, čo vás otravuje. Príďte sa k nám zasnívať.

Hrajú: Adela Mojžišová, Štefan Martinovič, Kamil Žiška, Jakub Ružička, Daniela Tomešová, Daniela Šencová, Zuzana Kyzeková, Lucia Hurajová, Štefan Richtárech, Radovan Hudec, Michal Spielmann

Vhodné pre divákov od 12 rokov. Dĺžka predstavenia: 120 min.

Vstup na predstavenie: do 20:30 hod. Po začatí predstavenia nie je možné vstupné vrátiť alebo reklamovať. V prípade zľavnenej vstupenky je potrebné preukázať sa príslušným preukazom pri vstupe na podujatie.

ZMENA PROGRAMU VYHRADENÁ.


PODMIENKY:

  • Predstavenie môže začať a aj prebiehať počas nepriaznivého počasia (napr. v daždi), a to v prípade, ak usporiadateľ a / alebo divadelný súbor akceptuje poveternostné podmienky.
  • V prípade, že v čase začiatku predstavenia prší, usporiadateľ si vyhradzuje právo začiatok predstavenia posunúť.
  • Predstavenie môže byť prerušené (aj opakovane) a potom opäť pokračovať.
  • O zrušení predstavenia sa rozhoduje až v čase plánovaného začiatku predstavenia – t.j. o 20:30.

ODPORÚČANIA:

Počas predstavenia nie je možné používať dáždniky, z dôvodu obmedzenia viditeľnosti. V takomto prípade odporúčame odev a obuv prispôsobiť počasiu a využiť pršiplášte, nepremokavú obuv a pod. V súvislosti s COVID-19 sú návštevníci povinní dodržiavať aktuálne opatrenia ÚVZ SR, nosiť rúško, alebo ochranu tváre a pri vstupe použiť dezinfekciu rúk.

Bratislavské divadelné noci / Večer Túlavého divadla - Trtúd

Buy tickets
Múzeum mesta Bratislavy, Bratislava

1, Radničná 577, 811 01 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Túlavé divadlo
V. Clementisa 16, 91701 Trnava, Slovakia

Company ID: 36085707

N/A

Comments