;

Bratislavské divadelné noci / Shakespeare na ulici

Tickets for Bratislavské divadelné noci / Shakespeare na ulici.

Open-air podujatie Bratislavské divadelné noci vznikli v roku 2019, s cieľom aktivizovať verejný priestor a sprostredkovať umelecký, spoločenský a intelektuálny zážitok aj počas leta. Program 4. ročníka je zložený z predstavení: Zuzanka, neplač, Podivuhodné hodiny literatúry Hany a Matúša, večer Túlavého divadla - Trtúd, Pliagy a Hnusoby a Shakespeare na ulici.

O  predstavení Shakespeare na ulici

Možno poznáte pouličné predstavenia Túlavého divadla, kde sa zo Shakespearových drám ako Hamlet, Macbeth, či Romeo a Júlia stávajú skvelé komédie. Pochopiteľne, ak ich hrá herec Jožko a Túlavá skupina Prepadlo. Teraz všetky tieto naše pouličné produkcie spojíme do jedného večera, plného vášne a humoru. Jeden jediný krát sa tak pretnú osudy mnohých Shakespearových postáv v jednom večeri, v jednom predstavení. Ako to bude, keď Hamlet, stretne Júliu? Príďte k nám na Bratislavské divadelné noci a zažijete nemožné.  

Hrajú: Adela Mojžišová, Jakub Ružička, Zuzana Kyzeková, Lucia Hurajová, Štefan Richtárech, Radovan Hudec, Štefan Martinovič, Jakub Nvota

Vhodné pre divákov od 12 rokov. Dĺžka predstavenia: 120 min.

Vstup na predstavenie: do 20:30 hod. Po začatí predstavenia nie je možné vstupné vrátiť alebo reklamovať. V prípade zľavnenej vstupenky je potrebné preukázať sa príslušným preukazom pri vstupe na podujatie.


PODMIENKY:

  • Predstavenie môže začať a aj prebiehať počas nepriaznivého počasia (napr. v daždi), a to v prípade, ak usporiadateľ a / alebo divadelný súbor akceptuje poveternostné podmienky.
  • V prípade, že v čase začiatku predstavenia prší, usporiadateľ si vyhradzuje právo začiatok predstavenia posunúť.
  • Predstavenie môže byť prerušené (aj opakovane) a potom opäť pokračovať.
  • O zrušení predstavenia sa rozhoduje až v čase plánovaného začiatku predstavenia – t.j. o 20:30.

ODPORÚČANIA:

Počas predstavenia nie je možné používať dáždniky, z dôvodu obmedzenia viditeľnosti. V takomto prípade odporúčame odev a obuv prispôsobiť počasiu a využiť pršiplášte, nepremokavú obuv a pod. V súvislosti s COVID-19 sú návštevníci povinní dodržiavať aktuálne opatrenia ÚVZ SR, nosiť rúško, alebo ochranu tváre a pri vstupe použiť dezinfekciu rúk.

Bratislavské divadelné noci / Shakespeare na ulici

Buy tickets
Múzeum mesta Bratislavy, Bratislava

1, Radničná 577, 811 01 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Túlavé divadlo
V. Clementisa 16, 91701 Trnava, Slovakia

Company ID: 36085707

N/A

Comments