;

WomanUp Bootcamp - Júl

Tickets for WomanUp Bootcamp - Júl.

Je tu júlový WomanUp Bootcamp, celodenný event vyskladaný zo 4 workshopov, ktoré sú nadizajnované tak, aby si z nich vyťažila čo najviac. Znovu sme pre teba zostavili výber toho najlepšieho od lokálnych expertov, expertiek a rôznych osobností, ktoré ti predstavia novinky a témy zo sveta sebarozvoja.


Čo nás čaká tento Bootcamp?

Biznis talk s Matejom Ftáčnikom 

Matej je spoluzakladateľ, aktuálny CEO Vacuumlabs a podnikateľ telom aj dušou. V roku 2012 spoluzaložil Vacuumlabs, spoločnosť poskytujúcu komplexné fintechové produkty. O 9 rokov neskôr sa stal jej generálnym riaditeľom. Okrem toho založil jeden z popredných stredoeurópskych co-work priestorov The Spot a medzi jeho významné iniciatívy patrí Daylight, prvá LGBT+ platforma digitálneho bankovníctva v Spojených štátoch alebo Fintech Hub Europe. Tento rok sa stal tiež ambasádorom iniciatívy „Za inovatívne Slovensko”. Viac detailov k Matejovmu talku sa dozvieš čoskoro.

Boostni svoj organizmus s Nikoletou Šimonovou

Ako v skutočnosti funguje udržateľné zdravie, správne stravovanie alebo počítanie energetického príjmu? Na workshope nám Nikol porozpráva práve o tom, čo telo potrebuje pre optimálnu funkciu, ako vyzerá pestrá a vyvážená strava a ako si vytvoriť pozitívny vzťah k jedlu. Ukáže nám, ako si nastaviť vhodný deficit pre dosiahnutie udržateľného chudnutia a prezradí, čo všetko ovplyvňuje našu vnútornú biochemickú rovnováhu. Budeme sa rozprávať aj o kalorickom deficite, návrhoch konkrétnych jedál a tvorení zdravých a chutných kombinácií. Nikol ti pomôže porozumieť základom racionálnej výživy a podelí sa s tebou o vedomosti o tom, čo telo potrebuje na každodennú optimálnu funkciu.

Nadizajnuj si domov snov s Romi Klimekovou

Naše bývanie by malo odrážať našu osobnosť, malo by byť miestom, kde sa cítime dobre, nič nás nevyrušuje a sme tam samy sebou. Ako na to? Romi nám predstaví základné princípy zariaďovania priestoru a ukáže, ako si postupne vytvoriť autentickú identitu svojho bývania. Podelí sa o roky skúseností v oblasti interiérového dizajnu a vysvetlí nám, ako celý proces dizajnovania domovu snov funuguje. Na príkladoch ti ukáže praktické tipy a techniky, ktoré budeš vedieť využiť vo svojom vlastnom bývaní. Na workshope zistíš, ako si správne voliť farby, materiály, nábytok aj doplnky a dekor tak, aby si sa vo svojom bývaní cítila čo najlepšie.

Empatia 101 s Valentínou Kasper Rosputinskou

Val ti prezradí, prečo je empatia superschopnosťou budúcnosti a ako ti jej používanie dokáže o 180 stupňov zmeniť vzťahy, kariéru a život. Na workshope sa spoločne naučíme, ako pomocou empatie dokážeme vytvoriť skutočnú zmenu a do tvojho toolboxu pribudne možno práve ten najefektívnejší nástroj v živote. Na princípoch design thinkingu nám Val ukáže konkrétne cvičenia, ktorými vieme empatiu cvičiť a posilňovať.

Okrem toho budeš mať na Bootcampe príležitosť budovať network a zoznámiť sa so skvelými ženami, spoznať inovatívne značky a produkty a ochutnať kvalitné občerstvenie a snacky.

Tešíme sa na teba!


WomanUp Bootcamp - Júl

Buy tickets
Coworking Bratislava - Campus City

Staromestská 3, 811 03 Bratislava-Staré Mesto, Slovakia

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

WomanUp
Školská 70, 90042 Dunajská Lužná, Slovakia

Company ID: 53832817

Comments