;

FestDobréMoravany 2023 (FestDobréRybníky 2023 presťahované)

Tickets for FestDobréMoravany 2023 (FestDobréRybníky 2023 presťahované).

edit 26.6.2023:

tak a máme tu mesiac pred podujatím, ktoré sme dnešným dňom zmenili v názve i v mieste konania. ĎAKUJEME za podporné správy a tiež najmä za pochopenie. Bolo to ťažké rozhodnutie, ale dôležité pre pokračovanie tejto misie pomáhať menšinovým akustickým žánrom. FestDobréRybníky 2023 teda sťahujeme do Moravian nad Váhom a meníme názov na FestDobréMoravany. Termín pre rok 2023 zostáva nezmenený a je to už tradičný koniec júla.

Tešiť sa môžete na nasledovných umelcov


PIATOK: 

Roman Horký (KAMELOT)

Lubo Konečný

Silo a Lampa svieť

Divozel

Poutníci

Neřež

Žalman

Moruša 


SOBOTA: 

Martin Bohém

Michal Varga

Matej Struhár

Peter Juhás

Janko Svetlan Majerčík

Geišberg

Nany Hudák


Jasoň

Marie Tilšarová a Kdo jsme my

KaTea

PeLaMi

Belasí

Bobova Diéta

Hrdza

Neznámi

Vojta Nedvěd a Tie Break


technické info ohľadom parkovania doplníme čoskoro, ale už teraz by sme Vás radi informovali o nasledovných nastaveniach:

príchod na podujatie je možný od štvrtku 16:00 pre majiteľov celofestivalovej permanentky. Je to aj poďakovanie tým najvernejším, ktorí sa radi takto stretajú a je pre Vás pripravená klasická festdobrá brnkačka v prekrytom gastropriestore. Vo štvrtok nebude možné predávať preto jednodňovú štvrtkovú vstupenku a do vnútra sa dostanú len spomínaní majitelia permanentky. Brána sa vo štvrtok zatvára o 22:00. V piatok aj sobotu sa vstupenky začínajú predávať o 8:00 už za cenu "festivalovú" Nasledujúce dni (piatok aj sobota) sa bude hlavný program konať cca do polnoci, kedy bude možnosť zakúpiť si jednodňové vstupenky. Po polnoci bude komorný program najmä pre permanentkárov, takže po polnoci si už nebudete môcť kúpiť na bráne vstup na daný deň. Samozrejme cez bránu Vás SBS vypustí ak budete chcieť aj neskôr opustiť areál. Táto informácia je preto len pre potencionálnych opozdilcov, ktorí by chceli podujatie navštíviť po polnoci. Snažíme sa vytvoriť privilégia a tie najlepšie podmienky aj z hľadiska bezpečnostného, technického, či personálneho,.. ale aj ako poďakovanie hudobného pre tých verných, ktorí si zakúpia vstupenky v predpredaji, alebo včas na mieste.


info predošlé ešte z konca roku 2022: 

S radosťou, pokorou, ale najmä vďakou sme sa rozhodli pokračovať... A tak tu máme oznámenie a pozvánku na ďalší ročník podujatia FestDobréRybníky, ktoré sa každoročne koná v posledný júlový víkend... No a od roku 2016 práve na mieste neďaleko Trenčína - v kempe Rybníky - Opatovce, podľa ktorého sme aj niekdajšíe FestDobréBohunice premenovali. Po ťažkých kovidových rokoch, kedy sme prinášali kultúru i napriek obmedzeniam sme si v roku 2022 siahli vďaka neúprosnému počasiu na dno svojich síl. Poznačilo nás to nielen finančne, ale aj vyčerpalo. Sme však vďační za toľko správ, morálnej podpory, ale i že sa nám do tímu pridali ďalší skvelí ľudia. Bola by škoda neísť ďalej s tak úžasným tímom. A tak tu máme prvé mená účinkujúcich, ktorých sme pre rok 2023 zabookovali: Vojta Nedvěd a Tie Break, Žalman a spol, Roman Horký, Janko Svetlan Majerčík, Belasí, Moruša, Neznámi, Neřež, Peter Juhás, Jasoň, Pelami, ....


Budeme asi potrebovať pomôcť či už personálne (čiže ak sa chceš pridať do tímu), ale taktiež finančne (čiže ak vieš o zamestnávateľovi, firme, ktorý by rád pomohol našej myšlienke ukazovať na Slovensku niečo iné a výnimočné), ... tak sa prosím ozvi na cali@festobre.sk ... no a veľkou podporou nám budeš ak si v predpredaji zakúpiš permanentky. Okrem toho, že ťa vyjdu výrazne lacnejšie, tak nás podporíš v období príprav, kedy to naozaj veľmi potrebujeme. Permanentka na celý festival stojí do konca októbra 25,-eur (na mieste 40,-eur). Postupne sa cena bude zvyšovať. Permanentku si môžeš zakúpiť cez: vstupenky@festdobre.sk a či už ju využiješ ako darček k vianociam, alebo ako istotu, že ju chceš mať s partiou za zvýhodnenú cenu,... vždy to bude veľká podpora pre nás.

A tak tu máme prvé mená účinkujúcich, ktorých sme pre rok 2023 zabookovali: Vojta NEDVĚD a Tie Break, HRDZA, ŽALMAN a spol, ROMAN HORKÝ, MARTIN GEIŠBERG, JANKO SVETLAN MAJERČÍK, DIVOZEL, BELASÍ, MORUŠA, NEZNÁMI, NEŘEŽ, PETER JUHÁS, JASOŇ, PELAMI, BOBOVA DIÉTA, MARIE TILŠAROVÁ a Kdo Jsme My, NANY HUDÁK, POUTNÍCI,... a veľa ďalších ....

S radosťou, pokorou, ale najmä vďakou sme sa rozhodli pokračovať... A tak tu máme oznámenie a pozvánku na ďalší ročník podujatia FestDobréRybníky, ktoré sa každoročne koná v posledný júlový víkend... No a od roku 2016 práve na mieste neďaleko Trenčína - v kempe Rybníky - Opatovce, podľa ktorého sme aj niekdajšíe FestDobréBohunice premenovali. Po ťažkých kovidových rokoch, kedy sme prinášali kultúru i napriek obmedzeniam sme si v roku 2022 siahli vďaka neúprosnému počasiu na dno svojich síl. Poznačilo nás to nielen finančne, ale aj vyčerpalo. Sme však vďační za toľko správ, morálnej podpory, ale i že sa nám do tímu pridali ďalší skvelí ľudia. Bola by škoda neísť ďalej s tak úžasným tímom. 

Budeme asi potrebovať pomôcť či už personálne (čiže ak sa chceš pridať do tímu), ale taktiež finančne (čiže ak vieš o zamestnávateľovi, firme, ktorý by rád pomohol našej myšlienke ukazovať na Slovensku niečo iné a výnimočné), ... tak sa prosím ozvi na cali@festobre.sk ... no a veľkou podporou nám budeš ak si v predpredaji zakúpiš permanentky. Okrem toho, že ťa vyjdu výrazne lacnejšie, tak nás podporíš v období príprav, kedy to naozaj veľmi potrebujeme. Permanentka na celý festival stojí do konca októbra 25,-eur (na mieste 40,-eur). Postupne sa cena bude zvyšovať. Permanentku si môžeš zakúpiť aj cez: vstupenky@festdobre.sk a či už ju využiješ ako darček k vianociam, alebo ako istotu, že ju chceš mať s partiou za zvýhodnenú cenu,... vždy to bude veľká podpora pre nás.


VSTUP DO AREÁLU BUDE MOŽNÝ OD ŠTVRTKU 16:00. PROSÍME, ABY STE TENTO ČAS DODRŽIAVALI, NAKOĽKO NEBUDE MOŽNÉ VÁS VPUSTIŤ Z LOGISTICKÝCH A TECHNICKÝCH DOVODOV SKOR. ĎAKUJEME

Vstup do areálu vo štvrtok bude umožnený len majiteľom štvordňových permanentiek zakúpených lacnejšie v predpredaji, alebo zakúpených vo štvrtok priamo na mieste od 16:00 v hodnote 40,-eur

Dôležité info: v cene predpredajovej permanentky nie je zahrnuté: parkovné za karavan, obytný príves, auto, či elektrina v areáli. Tieto privilégia sú už vybookované! 

https://www.facebook.com/events/519820906177651

jednodňové vstupenky sú v nasledujúcej hodnote:

piatok predpredaj: 26,-eur (na mieste 30,-eur) (POZOR s jednodňovou vstupenkou nie je možné prísť vo štvrtok. Je platná od piatku 08:00-24:00)

sobota predpredaj: 26,-eur (na mieste 30,-eur)

FestDobréMoravany 2023 (FestDobréRybníky 2023 presťahované)

Buy tickets
Kaštieľ Moravany, Moravany nad Váhom

Kostolecká 161/10, 922 21 Moravany nad Váhom, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

FestDobre o.z.
Bzince 105, 95605 Radošina, Slovakia

Company ID: 52777359

Comments